Infectonator : Survivors Full İndir (v1.1.2) Oyun indir

Infectonator: Survivors full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Infectonator: Hayatta kalanlar - ve amp; infectonator: Survivors & amp; " RTS, Kule Savunması, Roguelie ve ...'yu birleştiren randomize bir Permadeath sağkalım simülatörüdür.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: toge yapımları

Publisher: toge prodüksiyonları

sürüm tarihi: 8 Ağu, 2016

tür: strateji, survival, simülasyon, rpg, eylem, kule savunma, macera, rts

Sol 4 ölü sola bir retro makyaj alırsa ve biraz roguelie ve hayatta kalma simülasyon mekaniğiyle karışırsa, sonuç "infectonator: kurtulanlar" olacaktır.

Dikkat!

Infectonator: Hayatta kalanlar, her şeyin seni öldürmeye çalıştığı bir dünyada hayatta kalmakla ilgilidir. Oyun zor ve affedilmemiş. Sert kararlar almak zorunda kalacaksınız. Karakterler ölecek ve görevler başarısız olacaktır.

Trajedi olduğunda, size kalmış; Vazgeçecek misin? Yoksa başarısızlığınızdan bir ders alırsınız ve geri dönecek mi?

"Infectonator: Survivorlar", RTS, Kule Savunma, RoguueMik ve Yönetim-Simülasyon Oyunu birleştiren randomize bir Permadeath sağkalım simülatörüdür. Amacınız, bir gruptan kurtulan grubun hayatta kalmak ve bir zombi kıyamet dünyasında kurtarma bulmak için bir mücadelede liderlik etmektir. Kaynakları temizlemelisiniz, savunmalar yapmalısınız ve ölümün kalıcı olduğu ve seviyelerin rastgele üretildiği bir oyunda hayatta kalmanın bir yolunu bulmalısınız.

Anahtar fetürleri: Müthiş piksel sanat grafikleri. Her oynadığınızda rastgele üretilen şehirler. Kalıcı ölüm. Her kurtulan önemli olan her karar önemlidir. Bağımlılık yapan TD oyun, eylem dolu gerçek zamanlı strateji elemanları ile birlikte. Derin ve ilgi çekici yönetim simülasyon oyunu.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 2.33 GHz veya daha hızlı işlemci Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Pixel Shader sürüm 2.x veya üstünü destekleyen herhangi bir GPU Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ses kartı: herhangi bir

Önerilen: OS: Windows XP veya daha yüksek İşlemci: 2.33 GHz veya daha hızlı işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Pixel Shader sürüm 2.x veya üstünü destekleyen herhangi bir GPU Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
188
TELİF HAKKI İHLALİ