Inferno – Beyond the 7th Circle Full İndir Oyun indir

Inferno - 7. dairenin ötesinde full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Inferno - 7. çemberin ötesinde - Hayatta kalma unsurları ile ızgara tabanlı ilk kişi zindan paletli. 90'lı yıllardan gelen klasik CRPG'den ilham alıyor. Hardcore için eski okul oyunu ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: 68k Studios

Publisher: 68k Studios

Çıkış tarihi: 30 Nis, 2021

tür: rpg, survival, korku, açık dünya

Dünya şeytanlar hakimdir: az insan hayatta kaldı ve şimdi gezegendeki sadece azınlıklar. Siz kurtulanlardan birisiniz, yiyecek ve kaynaklar bulmak için mücadele ederken, şeytanlar ve kötülükler yeryüzünde yönetir.

Inferno - 7. çemberin ötesinde, hayatta kalma unsurları olan eski okullu bir zindan paletlidir. Hardcore oyuncuları ve 80'lerin ve 90'ların CRPG hayranları için yapılmıştır.

7. dairenin manevi halefi. Selefinin aksine, Inferno - 7. çemberin ötesinde, Dungeon Crawler Türüne daha "klasik" bir yaklaşıma sahiptir: Artık oyunu istediğiniz zaman tasarruf edin ve yükleyebilirsiniz ve eğer ölürseniz, sadece son kaydedilmiş oyunuzu yeniden yükleyebilirsiniz. Ayrıca, çok sayıda yeni içerik var: daha fazla ürün, daha fazla beceri, daha fazla büyü, daha fazla görev, arayışı ve birçok kaynak bulacak.

Oyunun temel özellikleri

Anahtar fetürleri: Grid tabanlı birinci şahıs zindan paletli. 90'lı yıllardan gelen klasik CRPG'den hoşlanıyorsanız, bu oyunu beğeneceksiniz. Tabanlı savaşa dönüş. Zaman ayırın, stratejinizi planlayın. Karakterinizi oluşturun: Öznitelikler, Beceriler, Özellikler, Kişilik ve Arka Plan seçin. Büyü yapmak için 70'den fazla "Magic Formulas" öğrenin ve maaşlarınızı güçlendirmek için kaynakları kullanın. Derin karakter özelleştirme sistemi Survive: Gıda, temiz su ve diğer kaynakları zanaat, silahlar, zırhlar ve faydalı ürünler için arama yapın. Keşfetmek için büyük bir harita. Onları kullanırken yeteneklerinizi geliştirin. E.g: Bir balta ne kadar çok kullanırsanız, "kanatlı silahınızı" becerinizi geliştireceksiniz. Bulmak, Gizli alanları bulmak için bulmacayı, yerine getirilmesi gereken görevler ve öldürecek bir çok şeytan.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: Intel I5 2.67 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: ATI Radeon HD 5850 veya daha iyi Depolama: 750 MB Mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
246
TELİF HAKKI İHLALİ