Inflatality Full İndir Oyun indir

Şişme full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Şişirme - Kesin Derpy Physics Tabanlı Fighter, çok güzel şişirilebilir dalgalanan avcı, birbirinden saçmalığı dövmek!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Hojo Studio, Deepforge Studio

Publisher: Hojo Studio

sürüm tarihi: 26 EK, 2017

tür: casual, eylem

Şişmanlığa Hoşgeldiniz - çok güzel şişirilebilir dalgalanan bir Derpy fizik avcısı, birbirinden saçmalıkları dövmek!

Bazı arkadaşlar bulun, iki denetleyiciyi alın ve fumbat'a hazır olun - nihai şişme üstünlük için savaş başlamak üzere. Waver'in eşsiz görünümünü, adını ve özel saldırılarını seçin, daha sonra gülünç sallanan silahlı bir dizi komik savaş alanında ve rüzgardan başka hiçbir şeyden başka bir şeye karşı savaşmaya hazırlanın.

Özellikler:

Dinamik fumblecore fiziği

Rüzgarı ve kendi momentumunuzu zafere yol açmak için ustalaşmak için aldatıcı basit ikiz çubuk kontrollerini kullanın!

Sonsuzca özelleştirilebilir WAVERS

Nihai flailing öldürme makinenizi oluşturmak için çeşitli yüz özellikleri ve renklerden birini seçin

yıkıcı silah

Doom Hammer ile egemen olacak mısın? Bıçak kaputunun dönen terörü? Bir saç vuruşunu arayın veya ShockBlock'nızı serbest bırakın mı?

Beş saçma savaş alanı

Whiplash Motors'un araçları arasında savaş yapmak, Yıkım Derpy'nin çılgınlığı Derpy'nin çılgınca etkisi, BOUM boum odasında dans pistinin ortaçağ ambiyansı ve hatta Shazza'nın özel bir günüyle Derpy düğüne katılıyor - tüm savaş alanları Kendi Eşsiz Stil ve Film Müziği!

yağma için mücadele!

Ne kadar çok savaşırsan, tatlı, tatlı yağma için o kadar çok XP sen! Yeni özel silahların kilidini açma, yeni WAVER özelleştirmeleri ve hatta yeni savaş alanları, arkadaşlarla acımasız, derpy savaşa katılmak için.

** Lütfen dikkat edin ** Şişirme, Xbox denetleyicilerinin oynatılmasını gerektirir (veya xinput olarak çalışan diğer denetleyiciler veya buhar kontrolörü yapılandırması)

Minimum: OS: Windows XP SP2 + İşlemci: Core 2 Duo Bellek: 2 GB RAM Grafikler: SM3 512MB VRAM Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Oyun denetleyicilerini gerektirir

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Çekirdek I3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: SM4 1GB VRAM Ek notlar: Oyun denetleyicilerini gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
272
TELİF HAKKI İHLALİ