Insane 2 Full İndir Oyun indir

insane 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Deli 2 - Geleneksel zaman deneme modu ve popüler "bayrağını yakalayın", "Gate Hunt" ve "Pathfinder" ve "Pathfinder" da dahil olmak üzere diğer 9 oyun moduna sahiptir..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Targem Games

Publisher: oyun factory interactive

sürüm tarihi: 24 Oca, 2012

tür: yarış, eylem

insane 2, off-road yarış türünde birkaç yenilik sunar. Geleneksel zaman deneme modunun yanı sıra, oyun, popüler "bayrağı yakalayın", "Gate Hunt" ve "Pathfinder", ayrıca Bonus Avcılık, Bölge Kontrolü ve Helikopter Pursuit gibi bazı yeni yarışmalar da dahil olmak üzere 9 oyun moduna sahiptir. . Bu modların tümü, aynı anda katılan sekiz oyuncuya kadar çok oyunculu olarak da mevcuttur.

Avrupa, Amerika, Afrika ve Antarktika'da şampiyonluklara ve kupa yarışmalarına birleştirilen yüz yüz elli yarış. Oyunun çok çeşitli uzun mesafeli yollara sahiptir: kum ve karlı tatlılar, yüksek hızlı yollar ve geçilmez kros yolları, Afrika plajları ve terkedilmiş antarktika istasyonları.

Oyun, bujelerden canavar "Bigfoots", ayrıca ek bir prototip sınıfına kadar 18 araca farklı sınıflara sahiptir. Yarışlarda kazanılan derecelendirme noktaları, araçların herhangi birini yükseltmek için, 15 çalışan dişli, gövde veya motor yükseltme alternatiflerinden oluşan bir seçimden herhangi birini yükseltmek için kullanılabilir. Her araç ayrıntılı bir imha sistemi ile döşenmiştir. Herhangi bir kayıp acı çekmeden bir kursun sonuna ulaşmak, sadece birkaçının başarılı olabileceği çok büyük bir zorluktur. Sürekli aşırı durumlar yaratan rakipler tek tehlikeli değil: oyuncuların demiryolu geçişleri, ağır tanker kamyonları ve hatta fırtınalı havalarda bile şimşeklerini dikkate almaları gerekiyor.

Anahtar fetürleri: Altı farklı tipten 18 araç: 4 × 4, SUV, Pick-up, kamyonlar, aşırı araçlar ve prototipler. 20 konum, 170 yarış, 4 kıta (Avrasya, Amerika, Afrika ve Antarktika) 10 oyun modu, çok oyunculu olarak da mevcuttur Derecelendirme ve Oyun Başarı Sistemi Detaylı araç yıkımı ve bir araba tuning sistemi

OS: Windows XP (SP2), Vista (SP1), 7 İşlemci: Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64 x2 Bellek: 1 GB RAM (Vista / 7 için 1.5 GB) Sabit disk alanı: 1.2 GB ücretsiz HDD alanı Ekran kartı: GeForce 7900GTX / ATI Radeon X1900 XT veya daha yüksek DirectX®: 9.0C
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
190
TELİF HAKKI İHLALİ