Invasion 2: Doomed Full İndir Oyun indir

İstila 2: DOOMED full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. İstila 2: Doomed - Keşfedilmemiş dünyaları büyüleyici keşfedin ve dünyayı bu heyecan verici gizli nesne macerasında felaketten kurtarın.!.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

Dünyevi Günü aniden birkaç dakika daha kısa ve tropiklerde bir anormal bir kasırga bölgesi haline geldi. Mike, bunun sadece felaket değişikliklerinin başlangıcını düşünüyor. Araştırma yolundayken, uçağınız bir fırtına ve kaza topraklarında yakalanır! Maceranızın başladığı yer burasıdır.

Burada, araştırmak için büyüleyici gezegenleri büyüleyici bir portal bulacaksınız. Bu egzotik dünyaların ardındaki güçleri keşfettikten sonra, sadece bilginizi kullanarak dünyayı kurtarmak için zamanında eve dönebilecek misiniz? İstila 2: Doomed!

İşgal: Zamanında Kayıp

Anahtar fetürleri: Boğulmuş şehirler ve sıcak tatlılar ile gizemli gezegenler Geleneksel olmayan gizli nesne sahneleri Tekrarlanabilir mini oyunlar Oyna

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 2.0 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 557 MB
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
240
TELİF HAKKI İHLALİ