Iron Ladies 2048 Full İndir Oyun indir

Demir Bayanlar 2048 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Demir bayanlar 2048 2048'in klasik oyun modelini ve cyberpunk ayarı birleştirir. Siber bayanlar şeritleri aşağı çekmek için daha büyük sayılarla fayans oluşturarak noktaları topla.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: joystick şövalyeleri

Publisher: joystick knights

sürüm tarihi: 12 Ekim, 2018

tür: çıplaklık, bulmaca, rahat, anime

2048 yılına kadar, insanlık kuantum teknolojilerinde inanılmaz bir sıçrama yapmıştır. Ve bunun sonucunda Crypto-Android'lerin yeni bir android türüydü. Onlar hakkında çok özel ne? Sadece çalışacak şifrelemeye ihtiyaçları var, dünyadaki herhangi bir işi değiştirebilirler ... Ama en önemlisi, çok sevimli Android Kızlar var! Onları daha yakından tanıyacaksın. Ne kadar yakın? Bu sana kalmış!

Demir Bayanlar 2048, 2048'in klasik oyun modelini ve cyberpunk ayarını birleştirir. Siber bayanlar şeritlerini aşağı çekmek için noktaları toplayın ve görevleri tamamlayın.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Yeni bir ortamda basit ve tanıdık oyun; Tüm güzelliklerdeki kızları görmenizi sağlayacak çeşitli görevler; Koleksiyonunuz için daha fazla başarılar.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: 2.2 GHz çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB RAM Depolama: 540 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
156
TELİF HAKKI İHLALİ