It’s A Wipe! Full İndir (1.9.95s) Oyun indir

Bu bir silme! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bu bir silme! - Fantezi Guild Yönetiminin Bir Oyunu! İçinde bir silme! Bir lonca liderinin bir fantezi oyunu dünyasında rolünü üstlenirsiniz. Diğer oyuncuları işe almalısın, onları yönlendirmelisin ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: parodi Games, LLC

Publisher: parodi Games, LLC

sürüm tarihi: 11 Aralık, 2014

tür: strateji, simülasyon, rpg

Fantasy Guild Yönetiminin Bir Oyunu! İçinde bir silme! Bir lonca liderinin bir fantezi oyunu dünyasında rolünü üstlenirsiniz. Diğer oyuncuları işe almalısınız, giderek daha zor olasılıklara karşı zafer kazanmalarını sağlayın ve grubunuzun size yapışacak kadar mutlu olmadığından emin olun!

Oyun, eski okul rolünü oyun oynamayı hatırlatan bir tarzda yapılır. İçinde 'oyun' bir silme olsa da! Çevrimiçi bir oyun dünyasını temsil etmesi gerekiyordu, bu gerçekten tek bir oyuncu oyunu. Oyun Oyunu, bir stratejinin bir karışımıdır, bununla karşılaşmaları ve yönetimi yenmek için etkili bir plan bulmanız gerektiğinde, oyuncu takımınızın çeşitli ihtiyaçlarını ve arzulalarını dengelemeniz gerekir.

Oyunu, ilerlemeye karşı savaşları kazanmaya çalışırken dönerken, tipik RPG savaşınız değil. Lider olarak, grubunuzu doğrudan kontrol edemezsiniz. Bir başlangıç ​​planı kurdunuz, ancak grup üyeleriniz gitmeye ve kendi şeylerini yapmaya karar verebilir! Onları sıraya göre tutmaya çalışmak için her bir sırayla bir komuta bağırabilirsiniz ve bunları öğelerle mutlu etmek ve ihtiyaçlarına dikkat etmek için elinizden geleni yapın.

Minimum: OS: Windows XP veya daha yeni İşlemci: Windows çalıştırması gereken her şey bunu çalıştırmalı Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Herhangi bir DirectX8 OpenGL uyumlu kart DirectX: Sürüm 8.0 Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: Herhangi bir açıtıcı uyumlu kart Ek notlar: Oyun oldukça hafif olacak şekilde tasarlanmıştır. Neredeyse herhangi bir sistemde koşmalıdır.

Önerilen: Depolama: 250 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
246
TELİF HAKKI İHLALİ