iubes:2 Full İndir Oyun indir

Iubes: 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. IUBES: 2 - IUBES akıllı küplerdir - kendinizi bununla başa çıkmak için hazırlayın. Alternatif bir çevrimiçi strateji oyunu için garip bir dünya. Iube'yı ustalaşmayı öğrenin, çoğunuzu kurun ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: codrer

Publisher: codrer

sürüm tarihi: 13 Aralık, 2017

Tür: strateji

Sorular.

Nazikğinizin kendilerinin bir aklı olması durumunda?

Ters psikolojiyi denersiniz ya da tam olarak birbirleriyle nasıl etkileşime girdiklerini izler misiniz? Hiçbir zaman yorgun birimleri kontrol altına alacak mısın, haritanın her tarafına sonsuzca yayılmıyor mu?

Ya savaşlar bir zaman dilimine atılırsa?

Infernal bir döngüde aynı oyuncuyu geri savaşabilirseniz, henüz olmadığı olayları tahmin etmeyi öğrenir misiniz? Zayıf noktasını okuyacak mısın ya da performansınızı iyileştirir misiniz?

Peki ya tek bir müttefiksiz bir dünya?

100'lerde rakiplerle çevrili, hepsi aynı hedefi arayarak, yolunuzu bulmak için yolunuzu bulmak ya da kalabalığın hakkını alacak mısın?

ve bu arada ... Küresel bir savaş alanı ile nasıl başa çıkacaksınız?

iubes dünyasına hoş geldiniz.

Hadi oynayalım.

https://youtu.be/1lq1ogdwil4

Anahtar fetürleri: IUBES akıllı küplerdir: Kaynakları toplarlar, işler, savaşırlar ve kendileri tarafından savunurlar ... Birimlerinizi mikromat olasılığınız yoktur, temel sipariş vermek için burada değilsiniz. İşiniz, rakiplerinizi yenmek için AIS'i organize etmek ve optimize etmektir. Bunu yapmak için, iç mekaniklerini anlamak zorundasınız, çünkü eyleminizin her biri bütününü etkileyebilir ve zamanlamanızı tamamen etkileyebilir. IUBES'lerin kendine özgü niteliği nedeniyle, bu dünya, her savaşın başka bir oyuncu tarafından yenilene kadar sürdürüldüğü bir savaş alanıdır. İlk opus sırasında 22.907,635 IUBES eylemde öldürüldü. Artık yeni birimler, yeni yetenekler ve yeni bir amaç ile geri dönüyorlar: Yeni kralın yapımı. Ve bu arada, bu küresel dünyalar nedeniyle, her zaman tek bir ön hattan daha fazla olduğunu unutmayın ...

Minimum: OS: Windows XP / 7 / 8/10 İşlemci: Intel Core I3 1.6 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Grafikler 4400m DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 140 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu Ek notlar: Low-end dizüstü bilgisayar dostu. Mac kullanıcıları: MAC 4.2.12 + 'ı çalma ile uyumlu OS X 10 (Intel Core i3 +).
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
116
TELİF HAKKI İHLALİ