Iwate Mountain Dance Full İndir Oyun indir

IWate Mountain Dance Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Iwate Mountain Dance, sert bir çividir mermi cehennem patronu savaşçısı. Her biri kendi saldırı düzenleriyle birlikte el yapımı kavgaların büyük bir dansında benzersiz çok aşamalı patronları ele alın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Kirisame Jump

Publisher: Kirisame Jump

sürüm tarihi: 1 may, 2020

tür: eylem, macera

Iwate Mountain Dance, çivilerde zorlu bir mermi cehennem patronu savaşçısıdır. El yapımı kavgaların büyük bir dansında, her biri kendi saldırı kalıpları ve yoğun kombinasyonlarıyla eşsiz çok aşamalı patronları ele alın, çünkü Iwate'in topraklarını keşfederken ve tarihini öğrenirsiniz.

Mücadele güzel kurşun-cehennem savaşı

Geleneksel mermi cehennem oyunlarının güzel ekran dolum modellerini modern platformların hızlı tempolu etkisiyle birleştirin. Mountain Dance, Tepki Zamanı ile ilgili olduğu kadar strateji ile ilgilidir, tek taraflı saldırılardan tüm ekranınızı tehlikeyle dolduracak büyülere kadar olan mermi desenleri ile.

nefes kesici patron savaşları yüz

Iwate Mountain Dansı'ndaki patronlar sadece zorlu düşman değildir. Her patronun kendi kendine özgü saldırı kalıpları vardır, bununla birlikte, yeteneklerinizin ne olduğunu zorlamak için birden fazla yüksek yoğunluklu yazım kartıyla birlikte. Arazi bu ruhları ile birlikte, kalıpları ve hikayeleri hakkında bilgi edinirken, nihayetinde bir tür nihai büyüleyici olarak tırmanıyor.

Oynanış hakkı kazanın

Iwate'de öğütme veya tesviye yok. Tüm patronlar tamamen oyuncu olarak öğrendiklerinizin bir testidir. Iwate, yayılan bir açık dünya değil - bunun yerine, tüm oyun, her turda yeni kavgalarla yoğun bir paketli alanda gerçekleşir. Patronlar zor olacak! Ama sebat, zaman ayırın ve sonunda kalanların nefes kesici görünümünü görmek için itin.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha yüksek Bellek: 2 GB RAM Grafik: Aç GL uyumlu video kartı Depolama: 900 MB Mevcut Alan Ses kartı: gemide
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
202
TELİF HAKKI İHLALİ