Jack Nicklaus Perfect Golf Full İndir Oyun indir

jack nicklaus mükemmel golf full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Jack Nicklaus Mükemmel Golf, bir sonraki nesil, Indie geliştirilen, tek oyuncu ve çok oyunculu golf oyunudur. Jack Nicklaus Mükemmel Golf, gerçekten sürükleyici bir deneyim sunar ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Perfect paralel

Publisher: perfect.golf, inc.

sürüm tarihi: 3 May, 2016

tür: Simülasyon, strateji

Jack Nicklaus Perfect Golf, mükemmel paralel stüdyolardan bir sonraki nesil golf oyunudur. Bağımsız bir oyun geliştiricisi ve Perfect.Golf Inc.

Yüksek çözünürlüklü görseller, son derece doğru bilyalı uçuş fiziği, sanatın lansmanı monitörleri kullanarak geliştirilen, Jack Nicklaus Mükemmel Golf, bugüne kadar serbest bırakılan golfün en iyi simülasyonudur.

jack nicklaus mükemmel golf

Acclaimed Golf Sahası Tasarımcısı Jack Nicklaus-Belki, Küresel Kazanan Kurslar Portföyüne ve Oyunun En Önemli Etkinlikleri İçin Host Müdürlerine ek olarak, Kayıt 18 Profesyonel Büyük Şampiyonluk Zaferleri ile tanınır. Tüm yeni bir golf oyunu. Nicklaus'un önümüzdeki aylarda mükemmel bir golf için serbest bırakılması ve gerçek dünyaya hiçbir zaman yapamayan birçok tasarımın birçoğunun birçoğunu bekleyin

oyun modları

Varsayılan oyun, Strokeplay, Matchplay ve Skins puanlama yöntemleri ve destekler dahil 20'den fazla farklı oyun moduyla birlikte gelir, dörtlü ve greensomes (alternatif atış), daha iyi top ve Scramble dahil olmak üzere birçok takım tabanlı oyun modu.

Ayrıca, kullanıcıların kendi modlarını yaratmalarını sağlamak için çevrimiçi bir MOP editörü yayınlanacak ve bunları toplulukla paylaşmalarını sağlamak için serbest bırakılacaktır.

Çok oyunculu

Oyunun, eşleşen bir çok oyunculu lobisi var ve kursu çevrimiçi oyuncular bulmak için çevrimiçi oyuncular bulma konusunda kesintisiz bir deneyim sunar. Lobiyi ziyaret edin ve sohbete katılın ve oynamak için bir oyun bulun ya da sizin için özel bir oyun kurun ve bir şifre korumalı çevrimiçi oyunu kullanarak arkadaşlarınız

Son derece doğru ve ayrıntılı kurslar / kurs forge

Oyun, bir sürüş mesafesini ve özel bir uygulama tesisi dahil 12'den fazla kursla birlikte gelir. Tüm resmi kurslarımız gerçek dünyaya tamamen coğrafidir, bu nedenle güneşin doğacak ve yılın günü için doğru zamanda doğru yerde ayarlayacaktır.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 2 Core Duo E8400 @ 3.00 GHz. 3.00 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: 512MB Video RAM ile DX9 Uyumlu Video Kartı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu Ek notlar: Windows XP, Unicode'u menü oklarında görüntülenmesini gerektirir. Ayrıca minimum özellik ayarlarında ayrıca düşük grafik kalite ayarı ana menüde kullanılmalıdır.

Önerilen: OS: Windows 7 / 8.1 / 10 İşlemci: Dört Çekirdek Bellek: 8 GB RAM Grafik: GeForce GTX 770 DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu Ek notlar: DirectX 11 uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
128
TELİF HAKKI İHLALİ