Jane Westlake Adventures – The Mystery Train Full İndir (v1.01) Oyun indir

Jane Westlake Adventures - Gizem Tren Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Jane Westlake Adventures - Gizem Treni - Gizemli bir trenin sırrını keşfetmek ve kargo ile ayrılmasını engellemek için Jane Westlake'i takip edin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Exosyphen Studios

Publisher: Exosyphen Studios

sürüm tarihi: 10 jan, 2020

tür: eylem, macera

Gizemli bir trenin sırrını keşfetmek ve kargo ile ayrılmasını engellemek için Jane Westlake'i takip edin.

Düşmanları yenmek için eylem becerilerinizi kullanmak zorunda olduğunuz gizemli yerleri keşfedin, bulmacaları çözün ve hedefleri fethetmek için akıllı yolları çözün.

Maceranız, etrafındaki bir dağ ormanında ve eski viyadükte gerçekleşir. Yüklenmeyi ve bilinmeyen kargonun ormanda derin olduğunu keşfedilen bir askeri operasyon var, üstünde viyadüğün üzerinde duran trenin üzerine. Görevinizi ilerletmek için gereken silahları ve eşyaları bulmak için askerleri yenmek ve çevreyi keşfedin.

Oyun, oyunun kalitesini ve karmaşıklığını feda etmeden ya da tamamlamak için bir geceden fazla harcamanızı isteyen bir seviyede gerçekleşir.

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Ölüm-Mevcut ortamlar - Eski ve büyük terk edilmiş bir demiryolu viyadüğünü bulmanız gerekir. Tehlikeli ve çok uzun bir kurs sizi bekliyor. Jane'in çevre gezinmesi için atletik yeteneğini kullanın. Düşmanlarınızı yenmek için eylem becerilerini kullanın. Savaşınıza yardım etmek için silahlar, cephane ve patlayıcı bulun. Geliştirmek için bulmacaları çözmek için zekanızı kullanın.

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 550 TI 2GB / AMD RADEON HD 7870 2GB veya eşdeğeri Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
185
TELİF HAKKI İHLALİ