Jewel Quest Seven Seas Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

mücevher arayışı: Seven deniz full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mücevher Görevlisi: Yedi Denizler - Rupert ve Emma'dan sonra, eski dostlarından, mücevher panolarının tehlikede olduğu için gizemli bir mesaj alırlar, ikilisi her ikisini de kurtarmak için hızlı çalışmalıdır.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: bulmaca

Ünlü mücevher maceracıları, Rupert ve Emma geri döndü ... ve daha önce onları gördüğünden farklı! Gizemli bir mesaj aldıktan sonra, eski arkadaşlarından Hani'den, mücevher panolarının tehlikede olduğunu, ikilisi hem mücevher panolarını hem HANI'yı kurtarmak için hızlı çalışması gerekir. Ama ikisini de yapabilirler mi? Değerli mücevher kurulları ile arkadaşları arasında seçim yapmaları gerekecek mi? Ve kim herkesi tehlikeye sokuyor?

3+ mücevherleri olabildiğince hızlı eşleştirerek bu heyecan verici maceraya dalın. Mücevher Görevlisi: Yedi deniz köklerine doğru kalır - uzun zamandır mücevher arayışı fanları vererek, bu sevgili serisine eşsiz mücevher takas hileleri ile yeni oyuncular sunarken "saf" bir mücevher eşleştirme deneyimi. Heyecan verici yeni elementler arasında eşleşecek yeni mücevherler, yeni araçlar ve güçlendirmeler de, hiç görülmeden önce görülmeyen çöküş tarzı modu!

Anahtar fetürleri: Yüzlerce mücevher eşleştirme eğlencesi Bir gemi tekerleği oluşturmak için 4 mücevher eşleştir Midas Dokunmatik Aracı herhangi bir fayans altını açacak 14 Eşsiz ortamlar

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 1.0 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 146 MB
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
223
TELİF HAKKI İHLALİ