Jimmy and the Pulsating Mass Full İndir Oyun indir

Jimmy ve Nabız Ücretsiz İndir PC oyunu direk indirda ve torrentte kırılmış durumda. Jimmy ve Nabız Kütlesi - Bir Gün, Jimmy içine baktı ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: kasey ozymy

Publisher: kasey ozymy

sürüm tarihi: 7 Ağu, 2018

tür: rpg, korku

Jimmy ve pulsing kitlesi, Teksas'taki bir adam tarafından yapılan Japon tarzı bir RPG'dir. SNES-ERA JRPGS, özellikle de toprakhund, final fantezi 5 ve diğerleri arasında ateş serisinin nefesinden etkilendi. Aynı zamanda yoğun bir şekilde Yume Nikki'den etkilendi.

Oyun sekiz yaşında bir çocuğun rüyasında gerçekleşir. Bir yabancı varlık göründüğünde ve ailesini ve hayal dünyasının kararlılığını tehdit ettiğinde, Jimmy ailesini kurtarmak ve titreşimli kütle tehdidini ortadan kaldırmak için bir maceraya koyuyor. Yol boyunca, Jimmy ailesiyle birlikte çalışmak zorunda kalacak, kendi eksiklikleriyle yüzleşmek ve bilinçaltının sürünen kabuslarını cesurlar.

Özellikler:

-full uzunlukta Japon tarzı rpg.

-Bir modern duyarlılıklar ile -Classic dönüş temelli savaş.

- keşifte büyük bir vurgu.

- Empatik bir çocuk, Jimmy, kendisini topladığı canavarların birçoğu olarak hayal edebilme yeteneğini kazanıyor, dünyayla yeni yollarla etkileşime girmesine izin veriyor.

- Farklı dönüşümler de seviyelendirilebilir, Jimmy daha yüksek istatistikler ve yeni yetenekler verilebilir.

- Bir çocuğun perspektifinden teslim edilen yetişkinler için bir hikaye.

-jokes.

-Onspeakable Korkular.

Minimum: OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 (32-bit / 64-bit) İşlemci: Intel® Pentium® 4 2.0 GHz Eşdeğer veya Daha Hızlı İşlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 1024 x 768 piksel veya daha yüksek masaüstü çözünürlüğü Depolama: 300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
237
TELİF HAKKI İHLALİ