Jumpdrive Full İndir (Alpha 12.2) Oyun indir

JumpDrive full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Jumpdrive, klasik 80'lerin bilim kurgudan ilham alan alternatif bir gelecekte ayarlanan bir sanal alan SIM'dir.

JumpDrive PC oyunu genel bakış:

JumpDrive, Meteoric Games tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmaktadır. 13 Mayıs 2014'te piyasaya sürüldü.

JumpDrive, klasik 80'lerin bilim kurgudan ilham alan alternatif bir gelecekte ayarlanan bir sanal alan SIM'dir. Milyonlarca gezegen ve yıldızın büyük bir usule ait üretilen bir galaksiyi dövüşün, ticaret yapın ve keşfedin. Para ve güç, yeni gemileri yükseltin veya satın alır ve bir gün eve çağırmak için bir tabanla kendi küçük filonuzu oluşturun.

Anahtar fetürleri:

  Engin bir evren - gerçekçi bir ölçekte inşa edilen muazzam bir evren; Milyonlarca gezegen ve yıldızla dolu bir galaksi binlerce ışık yılı. Tamamen kesintisiz - Yıldızlar arasındaki HyperJump'lardan geçiş, yıldız sistemleri arasında geçiş ve gezegenlerdeki arsa, hepsi yolunuza girmek için yükleme ekranları yok. Tamamen gerçekleştirilmiş bir yıldızdanlık medeniyeti - yaşadığı yerdeki boşlukların karşısında ticaret şeridini, istasyonları yörünge gezegenlerini yönetir ve bireysel yıldız kaptanları arasındaki alanı dolaşır.

  Nasıl JumpDrive Bedava İndirme:

  Bu oyunun en yeni sürümünü yeni yükledik, burada indirmelisiniz: Nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar PC'de JumpDrive Ücretsiz İndirme:

  yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

  Jumpdrive full ücretsiz indirme için sistem gereksinimi:

  Minimum:

   OS: Windows 7 İşlemci: NTEL® Core ™ 2 Duo E6600 veya AMD Phenom ™ X3 8750 İşlemci veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Shader Model 3.0 Grafik Kartı 256 MB RAM veya Intel HD 4000 Entegre DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 4 GB mevcut alan
   İndirme Linkleri
134
TELİF HAKKI İHLALİ