Kanon (visual novel) Full İndir Oyun indir

kanon full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kanon, Key tarafından 4 Haziran 1999'da yayınlanan bir Japonca yetişkin görsel romanıdır.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: yetişkin, olgun, çıplaklık, görsel roman

kanon

Kanon (カノン), 4 Haziran 1999'da Windows PC'leri için 5 Haziran 1999 tarihinde yayınlanan bir Japon yetişkin görsel romanıdır. ANAHTAR KANON, KANON'un erotik içeriği olmadan yayımlandı ve oyun Dreamcast, PlayStation 2 ve PlayStation Portable'a taşındı. Hikaye, en son yedi yıl önce ziyaret ettiği bir şehre geri dönen bir lise öğrencisi olan Yuichi Aizawa'nın hayatını takip ediyor ve o zamanlardaki olayların çok azını hatırlattı. Birkaç kızla tanışır ve yavaşça kayıp anılarını yeniden kazanır. Kanon'daki oyun, etkileşim kursları ile önceden belirlenmiş senaryolar sunan ve oyuncu karakterinin beş kadın ana karakterinin çekiciliğine odaklanan bir dallanma arsa çizgisini takip ediyor. Oyun, Japonya'da satılan ikinci en çok satan PC oyunu olarak sıralandı ve daha sonra birkaç kez daha ulusal ilk 50'ye geçti. Kanon, birkaç platformda 300.000 adetten fazla sattı.

Kanon, oyuncunun Yuichi Aizawa'nın rolünü üstlendiği romantizm görsel bir romandır. [1] Oynamanın çoğu, hikayenin anlatımını ve diyalogunu okumaya harcanır. Kanon, çoklu sonlara sahip bir dallanma artı hattını takip eder ve oyuncunun oyun sırasında yaptığı kararlara bağlı olarak, arsa belirli bir yönde ilerleyecektir. [2]

Bilgi bulunamadı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
200
TELİF HAKKI İHLALİ