Kawaii Deathu Desu Full İndir Oyun indir

Kawaii Deathu Desu Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kawaii Deathu Desu - Kawaii Deathu Desu'da, doğaüstü varlıklar kendilerini sevimli Japon putları olarak enkarnasyon buluyor! Süpernatural bir idol seçin ve cehennemi yendi - hayır punası ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Pippin Games

Publisher: Top Hat Studios Inc

sürüm tarihi: 29 Ağu, 2019

tür: eylem, gündelik, anime

Oyunu Hakkında:

Kawaii Deathu Desu'da, doğaüstü varlıklar kendilerini sevimli Japon putları olarak enkarnasyon buluyorlar! Sevimli ve korkunç arasında yarı yolda, bu cehennem idolleri, dünyayı tekil bir amaç ile kaplayan bir yarışmaya başlar; Yeraltı dünyasının tahtını kimin iddia edebileceğine karar vermek. Ancak bu ne tür bir rekabet olacak? Yeraltı dünyasının varlıkları olarak, taht devralmasının yanı sıra, en çok ruhları sadık takipçilerinden toplayabilecekleri tarafından belirlenecektir. Bu akılda, putollar olarak, şovlarda kendi fanlarınızı biçmekten daha iyi bir yol yok!

Hızlı tempolu Beat'em UPS hayranları için, bir parmak ölüm yumruğunun beğenilerinden ilham alan, burada da evde hissettireceksiniz. Doğaüstü bir idol seçin ve cehennemi yendi - amaçlanan punta yok - olabildiğince çok fazla çapraz hayran.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Basit, bağımlılık yapan mekanik - sadece iki düğme ile oynayın; Almak kolay, aşağı koymak zor. Hızlı tempolu oyun - seni bir çılgınlığa giren hızlı maçlar! Hi-sadakat grafikleri - güzel piksel sanat, görsel efektler ve temiz ses efektleri Özel yetenekler ve amp; Benzersiz karakterler - Her idolün, gösteri sırasında etkinleştirilebilecek özel bir güce ve benzersiz bir oyun stili vardır. Dünyayı Gezin - Ruhları toplamak için dünyayı dolaştığınız için birçok farklı arenada ve aşamada gerçekleştirin. Tekrarlanabilirlik - Her gösterinin üç farklı modu vardır; Liderlikleri hedeflemek için yüksek bir puanla değerinizi kanıtlayın. Özelleştirme - Görünüşlerini değiştirmek için her idolün kıyafetlerini seçmek için ruhları kullanın. Topluluk - İdoller, deriler / kıyafetler, aşamalar ve daha fazlası, toplumdan geri bildirimlere dayanarak gelecekte ücretsiz olarak serbest bırakılacaktır.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: neredeyse her şey DirectX: Sürüm 10 Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 Bellek: 4 GB RAM DirectX: Sürüm 10 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
190
TELİF HAKKI İHLALİ