Keep in Mind: Remastered Full İndir Oyun indir

aklınızda bulundurun: Remastered full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Akılda tutun: Remastered - Akılda tutun Jonas'u takip eder, alkolizm, depresyon ve keder tarafından perili bir adam. Bir gece, canavarların gizlendiği gölgeli bir ayna dünyasına uyanıyor ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: küçük güve oyunları, akupara oyunları

Publisher: Akupara Games

sürüm tarihi: 8 Mar, 2018

tür: macera, korku

Canavarlar ve şeytanlar tarafından boğulmuş karanlık bir dünyada uyanırsanız, ne yapardınız?

aklınızda bulundurun: Remastered Jonas, alkolizm, depresyon ve keder tarafından perili bir adam takip eder. Bir gece, canavarların gizlendiği gölgeli bir ayna dünyasına uyanıyor ve yıldızların parlamadığı. Kayıp ve Korkmuş, Jonas, eve dönmek ve karanlığı hakkında gerçeği öğrenmek isterse, tüm bu bükülmüş canavarlarla yüzleşmelidir.

Akılda tutun, Jonas'tan, zihinsel hastalıklarla mücadele eden bir adam, yansıma ve duygusal iyileşme yolculuğunda olan bir adamı izleyen bir psikolojik indie oyunudur. Bu oyun, akıl hastalığı ile mücadele edenler ya da kendilerini karanlıkta kaybettiği olanlar için yaratıldı. Bu oyunun terapötik bir deneyim olması amaçlanmıştır, ancak hassas ve tartışmalı içeriği nedeniyle, bazı izleyiciler dikkatli olmak isteyebilir.

aklınızda bulundurun: Remastered, oyunun eleştirel bir şekilde beğenilen oyun jolt versiyonunu alır ve yeni bir motor, hata düzeltmeleri ve yeni profesyonelce oluşturulmuş film müziği ile yeniler.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce 500 Serisi Depolama: 135 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
191
TELİF HAKKI İHLALİ