Killer Motive Full İndir Oyun indir

katil motive full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Killer Motive, kentsel araştırmalara dayanan gizemli bir çözme oyunudur. Kahramanı, bir cinayet davasını araştırmak için emredildi. Davayı daha derin bir anlayışıyla ... buldu.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: dululu 工作室

Publisher: dululu 工作室

Çıkış tarihi:

tür: macera, korku, bulmaca

Oyun Özellikleri:

1. ipuçları için arama

İpuçları bulmak için suç mahallinde bir karakter kullanmanız gerekir, bazı ipuçları çok gizli düzenlenir ve bazıları alışılmadık derecede tehlikeli yerlerde düzenlenir.

İpuçların bir kısmı ilgilidir ve birden fazla ipucu oluşturmak için birden fazla ipucu oluşturmak için akıl yürütme ve hayal gücünü kullanmak gerekir.

2.Free muhakeme

Bir hayaletle her şüpheliyle konuşmanız, karakterler arasındaki ilişkiyi keşfetmeniz ve yalanlarını ve komplolarını ortaya çıkarmanız gerekir.

3.Survival ve macera

Sadece bir anda bir şeyi tetikliyor gibi görünüyorsun, aydınlık oda hayalet bir eve dönüştürüldü. Sadece kötü hayaletin elinde hayatta kalmak için değil, aynı zamanda takıntının kalbinden vazgeçmek için gerçek katilleri bulmasına da yardımcı olmak için.

4.Plot bulmaca

Sebep için makul mantık kullanın ve yakında sis katmanlarını kıracak ve katilleri tanımlayacaksınız.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64 位 İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) i5-4460 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 760 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64 位 İşlemci: Interl (r) Çekirdek (TM) i7-10700 Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1660 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
178
TELİF HAKKI İHLALİ