Kingdom Full İndir (v1.2.0 R290) Oyun indir

Krallık iki kron full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Krallık iki kron - krallık iki taçta, oyuncuları krallığını inşa etmek ve açgözlülük tehdidinden korumak için yepyeni solo veya ortak kampanya modunda çalışmalıdır ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Noio, CoatSink

Publisher: RAW Fury

sürüm tarihi: 11 Aralık, 2018

tür: strateji, macera, simülasyon

N ödüllü Kingdom Serisi, oyuncular krallığını hiçbir şeyden kurtarmak için mücadelenin rolünü üstlendi. Dünyanın genelinde yüz binlerce oyuncu, sadık konuları araştırdı, sadık konuları işe aldı ve açgözlülüğün ısrarcı tehdidine karşı savundu - ama yalıtkan olarak yaptılar ve krallığın her şeyinde olduğu gibi, Şimdiye kadar ...

Krallık İki kron, ünlü franchise'ın evrimi ile zorlu mikro strateji deneyimine dayanıyor. Yepyeni Kampanya Modunun tanıtılması, hükümdarlar şimdi açgözlülüğü yenmek için bir yol bulana kadar zaman içinde duran bir krallık inşa etmek için çalışmalıdır. Yeni birim türlerini işe alın ve savunmalarınızı desteklemek için ileri teknolojiler geliştirin. Derinlere gizlenmiş yeni montaj ve sırları keşfetmek için taze ortamları keşfedin. Kampanyadan geçerken krallığınızı tekrar ziyaret edin ve canlandırın.

Ama yalnız egemen olmaman gerekmiyor! Kurumsal bir işbirlikçi oyun deneyiminin tanıtılması İki kron, hükümdarlar şimdi klasik bir solo deneyimi arasından seçim yapabilir ya da bir arkadaşın yardımını arayabilir, yerel olarak ya da çevrimiçi olarak birlikte çalışan, irade içinde veya dışarıda bırakılır.

İlk kez bir cetvel ya da uzun zamandır bir fan olduğunuzu burada arayanların hepsini bekliyor. Öyleyse cesur ol, harika hükümdarlar, sonunda iki kron, birden daha güçlü bir şekilde hüküm sürecek!

Krallık İki Kronu, dünyadaki egzotik biyomlara girecek olan yayın sonrası güncellemelerle genişletilecektir. 1. günde, oyuncular peyzaj, mimari ve feodal Japonya kültüründen ilham alan topraklara yolculuk yapabilir. Güçlü Shogun veya Onna-Bugeisha olarak oynayın, Ninja'nın desteğini listele, askerlerinize mitolojik Kirin'in üzerine savaşmaya yönlendirin ve kalın bambu ormanlarında gizlenmeyi engellerken yeni stratejiler oluşturur.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel 4. Gen Dual Core 2.0Ghz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Nvida GTX Serisi 8 DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan Ek notlar: Oyun muhtemelen düşük dereceli donanım üzerinde çalışabilir, ancak performansı garanti edemeyiz veya destek sağlayamıyoruz.

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel 7. Gen Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX Serisi 10 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan Ek Notlar: Bu önerilen, birçoğumuzun oyuna gelişim sırasında ne zaman test ettiğine dayanmaktadır. Sorunsuz bir deneyimi desteklediğinden emin ol.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
155
TELİF HAKKI İHLALİ