Kingdom Rush Origins Full İndir (v4.2.15 & ALL DLC) Oyun indir

Kingdom Rush Origins full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kingdom Rush Origins - Elf ordusuna emredin ve Gnoll Tribesman dalgasından sonra deniz yılanlarından, kötü büyücülerden ve dalgadan mistik toprakları koruyun, hepsi de ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ironhide Game Studio

Publisher: IronHide Game Studio

sürüm tarihi: 17 Ekim, 2018

tür: strateji, kule savunma

En bağımlılık yapan kule savunma oyunu tamamen yeni bir prequel macerasında geri döndü - Kingdom acele kökenlerine hoş geldiniz!

Kingdom Rush Origins, ödüllü Kumandalı Krallık Rush Saga'nın üçüncü taksitidir, milyonlarca ve dünyadaki oyunculardan ve eleştirmenlerden aldılar. Vez'Nan, Power'ın Gem'i ile krallığı tehdit ettiğini düşünmeden önce, gelince bir gezi yapın ve franchise'ı temel kule savunma oyunlarının temel taşını yapan yıldırım-hızlı, son derece büyüleyici oyundan daha fazlasını yaşayın. Bu heyecan verici prequel'de, Elf ordusuna emredin ve Gnoll'ların yeni kuleleri, kahramanları ve her son baddie'yi savuşturmak için büyü yapmak için Gnoll'lar, kötü büyücüler ve dalga sonra mistik toprakları koruyun. .

Kingdom Rush Origins, imzayı tutarken, yeni içeriğin ve özelliklerin bir hazinesini paketler. Milyonlarca sevmeye başladı.

Anahtar fetürleri: Kingdom Rush dünyasına yeniden girin: Gizemli Elf Uzmanları, Büyülü Faery Realms ve hatta eski bir metropolün yüzen kalıntıları ziyaret edin! Yepyeni kuleler ve birliklerle elflerin gücünü serbest bırakın! Elf Okçular, Mistik Büyücüler, Taş Druidler ve Elf Piyade Ordunuzun omurgasını oluşturur. 18'den fazla yetenekli yeni özel kule yükseltmelerini keşfedin! Düşmanlarınızı Elf Mangsmen, Runed Bears, Magic-Wielding Sihirbazları ve hatta dev animasyonlu ağaçlar ile gölgelendirin. Yeni düşmanlara karşı silah al ve epik patron savaşlarına katıl! Gnolls, dev örümceklerin ve korkunç alacakaranlık ordusunun orduları yüz. Efsanevi kahramanları ve harika güçlerini ve büyülerini geliştirin ve yükseltin! Yağmur Yıldırım, Takviyeleri Summon ve Her Kahramanın, Düşmanların puanlarını ortadan kaldırmak için benzersiz gücünü kullanın! Kendinizi 70'ten fazla başarıyla oynama saatleriyle dalın, yeni yeni ve gaziler için üç zorluk moduyla.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Çift Çekirdekli CPU Bellek: 1 GB RAM Grafikler: OpenGL 3.0, 512 MB video RAM ile uyumludur. Depolama: 500 MB Mevcut alan

Önerilen: Bellek: 2 GB RAM Grafikler: OpenGL 3.0, 1.0 GB video RAM ile uyumludur.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
217
TELİF HAKKI İHLALİ