King’s Bounty: Dark Side Full İndir (Premium Edition) Oyun indir

King's Bounty: Dark Side Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. King's Bounty: Koyu tarafı karanlık tarafa katılmaya geldi. Teana'nın diğer tarafına, henüz kraliyet ödülüne net olmaya devam eden dünyanın bir bölümüne gidin ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: 1c-softclub

Publisher: 1c entertainment

sürüm tarihi: 19 Ağu, 2014

tür: rpg, strateji, dönüş tabanlı, macera

Zaman Teana'nın diğer tarafına karanlık yolculuğa katılmaya ve kraliyet ödül avcıları tarafından görülmeden önce asla dünyanın gizemli bir bölümünü ziyaret etmeye geldi.

King's Bounty serisinde ilk defa, oyuncular kahramanlarının ırklarını ve sınıflarını seçebilecekler. Korkusuz bir Orklar Savaşçısı olun, birliklerinizi bir şeytanlık olarak yönlendirin ve iyileştirin ya da Korksome vampir olarak koyu sihir kullanın.

Dünya kargaşada. Tristrem'in savaşını kazandıktan sonra, kibirli elfler orcish köyleri yağmalamak, kutsal tapınakları azaltmak ve masumları katletmek. En büyük yaşayan orc savaşçısı olan Orc-Baghyr, bir avuç sadık takipçilerle kaçmaya zorlandı. Daha güçlü bir kuvvetle geri dönmek ve vatanını geri almak için yemin eder!

İnsan şövalyelerinin orduları, Atrixus topraklarını istila etti. Neoleene adında bir genç şeytanlık, hala kraliyet babanının ölümünü yas tuttum ve küçük adanmış Imps birimi, istilacı horde yolunda duruyor.

Anahtar fetürleri: Yeni arkadaş sistemi (her karakter için farklı arkadaşlar); Yeni savaş arkadaşı; Yeni birimler, eserler ve öfke yetenekleri; 100'den fazla yeni görev ve 15 yeni yer.

Minimum: OS: Windows XP (SP3 Gerekli), Vista, 7, 8 İşlemci: 2.6 GHz ve daha iyi Bellek: 1 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 6600 ile 128 MB VRAM veya benzeri AMD kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 8 GB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
162
TELİF HAKKI İHLALİ