Kodon Full İndir Oyun indir

Kodon bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kodon, yeni başlayanlar, yarı profesyoneller ve profesyoneller için, yüzey ve hacim heykelciliği hibritleri için heykel deneyimi sağlamayı amaçlamaktadır - Apps'a bir VR alternatifi sunmak ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: tenklabs

Publisher: tenklabs

sürüm tarihi: 3 Haz 2016

tür: vr

Kodon, geliştirilmesi altında sanal bir heykel aracıdır (erken erişim -% 70% tamamlandı). Kodon, meraklılarla temasa geçmek ve geliştirmemize yardımcı olmak için parasal destek almak için daha düşük bir fiyata Kodon'u sunuyoruz.

Kodon, model oluşturma için mevcut masaüstü alternatifleriyle rekabet edebilen bir Yarı Pro / Pro aracı olmayı hedeflemektedir.

Kodon serbest bırakmaya hazır olduğunda, herhangi bir sanat becerisi olmayan insanlar için sürükleyici bir VR deneyimi ve 3D modeller oluşturmak veya düzenlemek isteyen sanat becerisine sahip insanlar için güçlü bir verimlilik aracı olmalıdır.

Kodon ayrıca masaüstü ve VR düzenlemesi arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlayan bir masaüstü moduna sahip olacaktır.

Minimum: OS: Windows 8 İşlemci: Intel I5-4590 veya AMD eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafikler: AMD R9 390, NVIDIA GTX 970, NVIDIA GTX 1070 DirectX: Sürüm 12 Depolama: 1000 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I7-6700K Bellek: 32 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 1080 DirectX: Sürüm 12
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
192
TELİF HAKKI İHLALİ