Koi-Koi Japan UKIYOE Deluxe Edition Full İndir Oyun indir

KOI-KOI JAPONYA [Hanafuda Oyun Kartları] Ücretsiz Download PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Koi-koi Japonya [Hanafuda iskambil kartı] geleneksel bir Japon kart oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: anime, casual

KOI-KOI JAPONYA [Hanafuda Oyun Kartları] Zoo Corporation tarafından geliştirildi ve yayınlandı. 08 Mar, 2018'de piyasaya sürüldü.

KOI KOI'DE, rakibinizin yapmadan önce, yaku veya kart kombinasyonları oluşturarak kazanmanıza izin verecek kartları yakalamak için yarışırsınız.

Bir yaku oluşturursanız, "Koi Koi" diyerek ve oyuna devam ederek daha fazla puanı hedefleyebilirsiniz. Umarım bu basit, ancak şiddetle rekabetçi strateji oyununu deneyeceksiniz.

Anahtar fetürleri:

    ◆ Hanafuda yeni başlayanlar için optimize edilmiş İlk defa oynayabilecekler için kullanımı kolay bir eğitim hazırladık. Şimdi herkes temel kuralları öğrenebilir ve hemen Koi Koi'nin tadını çıkarmaya başlayabilir. ◆ güzel Japon tasarım Çiçek ve hayvan tasarımlı kartlar, benzersiz bir Japon estetiği "Wabi Sabi" duygusu uyandırdı. Zarif müzikle birlikte, bu büyüleyici oyun sizi büyülediğinden emin. ◆ Büyük Tekrar Değeri Japon manzarasını gösteren kartpostalları toplayabileceğiniz başarılar ve toplama modu gibi ekstra özelliklerle tekrar tekrar oyunun tadını çıkarın.

    Minimum:

179
TELİF HAKKI İHLALİ