Koi Unleashed Full İndir Oyun indir

KOI serbest indirme PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Koi Unleashed, parti tabanlı savaşa sahip ve Japon folklorundan ilham alan bir aksiyon RPG'dir. Sadece bilinmeyen bir dünyaya ayağa koymuş bir lonca katılın, gizemli olan ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: vahşi kavrama

Yayıncı: vahşi kavrama

Çıkış tarihi: 29 Nis, 2020

tür: eylem, rpg, strateji

KOI Unleashed, bir izometrik görünümle oynanan parti bazlı savaşa sahip bir eylem RPG'dir.

Renkli sazan balıklarının (KOI) saygı duyulduğu bilinmeyen bir dünyada mahsur olduktan sonra bir grup maceracı grubuna katılın, gizemli yaratıklar kuralı ve belirlenmemiş bir ejderha efsanesi sabit dehşete neden olur.

Karakter Özelleştirme: Her biri kendi benzersiz yetenekleri ve belirli rolleriyle (tank, şifacı, hasar bayisi) ile altı farklı kahraman olarak oynayın.

Kültürlü Lore: Feodal Japonya Yaşı Folklorundan ilham alan bir epik hikayeyi yaşayın.

Parti tabanlı savaş: 4 karaktere kadar bir parti ile birlikte savaşın ve onları zafere emredin! Savaş gerçek zamanlı olarak oynar, ancak dinamik duraklatma sistemine sahip olan kendi hızınızı ayarladınız: hareket etmiyorsa / saldırı veya manuel duraklatılmadığında otomatik duraklama.

Boss dövüşleri: "Boss Rush", her fazın eşsiz ve karmaşık dövüşlerin taktikleri gerektirdiği farklı aşamalarla birlikte güçlü düşmanlarla savaştığınız oyun türü.

Karakter Geliştirme: Karakter Progression, sizin ve lonca'nın istatistiklerini özel öğelerle yükseltmenizi sağlar. Her sınıfın yeteneklerini ve loncanızı geliştirmek, büyülerinizi ve saldırılarınızı arttırır.

Guild Management: Bir partinin dinamiklerini yaşayın. Guild etkileşimleri ve parti dizilimleri oyun deneyiminde büyük bir rol oynar ve savaş üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olacaktır.

Dinamik kontroller: PC'nizde oynamayı, kanepede ya da dizüstü bilgisayarda oynamanız isterken oyun, daha rahat hissettiğiniz kontrolleri seçmenize izin verir:

Tam Denetleyici Desteği | Klavye ve fare | Sadece "WASD" hareketi ile klavye

Yeni Oyun +: Guild'inizin önceki bir maceradan kazandığı deneyimi ve eşyaları saklamaya başladığında daha yüksek bir zorluk yaşamı yaşayın.

Minimum: OS: Windows 7 ve üstü İşlemci: 1.2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512MB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
163
TELİF HAKKI İHLALİ