Labyrinths of the World: The Devil’s Tower Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Dünyanın Labirentleri: Şeytanın Tower Collector's Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dünyanın Labirentleri: Şeytanın Tower Collector'un Sürümü - Cihazları intikamlı bir Tanrı'dan kurtarabilir misiniz?!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

Domini Games, size dünya serisinin labirentlerinde en yeni taksitleri gurur duyuyor!

Kız kardeşinin senin gibi bir arayıcı olup olmadığını öğrenmenin zamanı geldi! Yolculuğunuz beklenmedik bir şekilde, başka bir dünyadan tehlikeli bir ordunun kendinizi istila ettiğinde kesinlikle durdurulur! Liderleri olarak tehlikeli bir Tanrı ile, kötülüğün güçlerini yenebilir ve alemleri zamanında kurtarabilir misiniz? Bu canlandırıcı Hidden-Nesne Bulmaca Macerası'nda bulun!

Anahtar fetürleri: Tritta'nın oğlunu bonus bölümündeki sandiondan kurtarın! Gizli koleksiyon tonları: eserler, taşlar ve eşsiz bitkiler! Diğer dünyanız için başarı kazanın oyunu Oyna! Özel konsept sanatının, duvar kağıtlarının ve müziğinin tadını çıkarın! Strateji rehberinde asla kaybolma!

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 2.5 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 1508 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
182
TELİF HAKKI İHLALİ