Landlord’s Super Full İndir (v0.2.09) Oyun indir

Landlord'ın süper full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Landlord Super - Quentessential inşaat simülatörünüz burada. Tehlikeli bir kredi alın, bir mülkü geri yükleyin, yerlilerde hareket edin, şikayetlerine katılın, sonra ... ile kutlayın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: minskworks

Yayıncı: yogscast

sürüm tarihi: 30 Nis, 2020

tür: simülasyon, rpg, bina

Landlord's Super, 1980'lerin kutuplaşması sırasında İngiliz Adası'nın Midy Midlands'ında yer alan birinci şahıs bir yaşam simülasyonudur. Bir şeyler inşa et, sarhoş ol, sarhoşken şeyler inşa et. Seçiminiz.

Batı Berklands'ın kurgusal ilçesini keşfedin. 1980'lerin kutuplaştığı yıllarda, çeşitli karakterlerden oluşan bir karakterle etkileşime geçin. 'İngiliz kültürü' ile dürüst bir fikir.

quintessential inşaat simülatörü. Sipariş malzemeleri! Kendi çimentonunu karıştır! Yüksek yerlere ulaşmak için iskele montajı! Duvarlar tuğla tuğla tarafından inşa! Daha önce görülen en iddialı inşaat oyunu!

Plan ve amp; Eylemlerinizi gün, hava, mevsim, dünya etkinlikleri, sendika girişim ve kendi iyiliğinizin etrafında yürütmek. Bazı günler, kendinizi pub'a batırmak daha iyidir. Yağmurda çalışan riskten daha fazla riskten daha iyidir.

Kraliçenin İngilizcesini konuşun! Oyun hem Amerikan İngilizcesi hem de İngiliz kollokralizmlerinde yerelleştirildi.

Landlord'ın süper. İyi şeyler grefti olanlara gelir.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7/8/10 (64bit) İşlemci: Intel Core I3 2GHz veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 1GB bellek ile özel grafik kartı Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
171
TELİF HAKKI İHLALİ