Last Day of Rome Full İndir Oyun indir

Roma'nın son günü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Roma'nın son günü - büyük ölçekli askeri ekonomik strateji. Hangi strateji severler takdir edecektir! Savaş, politika ve eşsiz kart taktik savaşı ve birçok özellik.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: hamsters oyun

Publisher: hamsters oyun

sürüm tarihi: 6 Eyl, 2019

tür: strateji, dönüş tabanlı, simülasyon

Uzun süredir, Roma İmparatorluğu, yolunda her şeyi yakalıyor ve yakalar. Güçlendirilmiş ve Güçlü Romalılar için açgözlü, barbarların topraklarına sahip olana kadar yolunda değerli rakiplerle karşılaşmadı. İstilacılar, toplam itaat dışında, arkadaşlarımızı köleliğe alarak, ter ve kanla fethettiğimiz toprakları alarak hiçbir şeye tahammül etmemektedir. Bu yeterli! Ne yapabileceğimizi göstermeye geldi! Hadi silah alalım, kardeşler ve birlikte doyumsuz Roma İmparatorluğu'nun ezilmesinde başarılı olacağız!

Roma'nın son günü, 2. yüzyıldan başlayarak büyük savaşçıların özelliklerini tekrarlamanıza izin verecek tarihi stratejiler dünyasında yeni bir kelimedir. Aynı afişin altında farklı kabileleri birleştirerek daha da yüksekliğe ulaşın! Diplomasi veya kaba kuvvet olup olmadığı - sadece insanlarınızın dünya çapında şöhret ve tanıma nasıl liderlik edeceğine karar vermenizdir!

Eşsiz savaş sistemi sizi yaşam için değil, ölüm için mücadele atmosferine batırır. Her biri kendi piyade, süvari ve okçu olandan seçim yapabileceğiniz 8 hizip verilir. Her bir fraksiyonun birim kombinasyonları benzersizdir, bu nedenle stratejinizi en küçük detaylara göre düşünün ve savaş yolunda yürümeye çalışın, birçok kabile için oynamaya çalışın!

dostluklardan tanınmayı sağlamak, truces yapmak ve ittifaklar oluşturmak, Roma'ya güçlü bir ordu getirin, böylece lejyonları korkudan kaçacak!

Sermayede mümkün olduğunca çok sayıda bina oluşturun, halkınıza gelişme ve refah sağlamak ve daha sonra fethedilmiş toprakları zenginleştirmeye devam edin. Fethetmek için 230'dan fazla bölge mevcuttur!

Kalpsiz Romalılardan İntikam alın ve halkınızın barbar olmadığını, ama gururlu millet olduğunu kanıtlayın!

Minimum: OS: Windows 7+ İşlemci: 1.8 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 2 GB Depolama: 2200 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7+ İşlemci: 1.8 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: 4 GB Depolama: 2200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
199
TELİF HAKKI İHLALİ