League of Evil Full İndir Oyun indir

HAYVAN BEDAVA İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kötülük Ligi, Bionic Süper Ajan'ın kötülüğün birliğini yenme misyonunu aldığınız bir aksiyon oyunudur. Düzeyler boyunca yolunuzu yumruklamak için akrobatik becerilerinizi kullanın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ratalaika Games S.L., Woblyware

Publisher: ratalaika games s.l.

sürüm tarihi: 25 Eki, 2016

tür: eylem

Kötülük Ligi, Bionic Süper Ajan'ın kötülüğün birliğini yenmek için görevi üstlendiğiniz bir aksiyon oyunudur. Ölümcül tuzaklarla dolu seviyelerde yolunuzu yumruklamak ve düşmanlarınızı yenmek için akrobatik becerilerinizi kullanın. Dünya sana güveniyor!

Bu yeni sürümde, yeni özel düzeyler ve bir seviye editörü gibi yeni özellikler getiriyoruz, bu, oyuncuların kendi seviyelerini oluşturmalarını ve paylaşmalarını sağlayacak! Bu fonksiyonun PC, Nintendo Wii U ve 3DS arasında çalıştığı için diğer platformlarda oyuncularla düzeyleri bile paylaşabilirsiniz.

Özellikler:

* Bu oyun da Wii U ve 3DS'de de mevcut olacak.

© 2015 - 2016 Ratalaika Oyunları

© 2015 WOBLYWWARE OY

Anahtar fetürleri: 140 zorlu seviye, 4 bölüme ayrılmıştır. Şaşırtıcı seviye editörü kendi seviyenizi yapmak, topluluktan yenilerini indirin ve hepsinden önemlisi, Wii U ve 3DS ile platform platformu seviyesi paylaşımı! Klasik 8-bit tarzı sanat tarzı Müthiş bir yumruk dekapitasyonları! Ringing Chiptune Soundtrack. Süper Hızlı ve Zorlu Oyun Her seviye, bonus mücadelesi olarak toplamak için bir evrak çantası vardır. Hepsini toplamaya çalış! Seviyeleri en yüksek puanı almak için olabildiğince hızlı dövün! Kendi motorumuzda (spiller) yapılır. QWERTY tabanlı, Dvorak ve işçi klavye katotları için destek.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2GHz / AMD Athlon 64 x2 Eşdeğeri Bellek: 512 MB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 8600 / ATI RADEON HD 2600XT (256 MB) DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 128 MB Mevcut alan Ek notlar: Gamepad ile oynamanızı öneririz
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
125
TELİF HAKKI İHLALİ