Learn Japanese To Survive! Kanji Combat Full İndir Oyun indir

Hayatta kalmak için Japonca öğrenin! Kanji Savaş Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hayatta kalmak için Japonca öğrenin! Kanji Combat - Bu etkileşimli rol yapma oyununda Japon Kanji'yi öğrenin! Hiçbir deneyim gerekmez - Japonca okumaya ve yazmaya başlayın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sleepy Duck

Publisher: Sleepy Duck

sürüm tarihi: 1 Ağu, 2018

tür: macera, rpg, strateji, anime

Hayatta kalmak için Japonca öğrenin! Kanji Combat, Japonca için ideal tanıtım kursu olarak tasarlanmış bir eğitim oyunudur! Hiragana Savaşı ve Katakana Savaşı'ndan sonra Smash-hit serisindeki üçüncü oyundur - ama bunları oynamanıza gerek yok!

Bu yeni oyun size Japonca'nın ayrı bir bölümünü öğretiyor: Kanji yazma sistemi. Japonca öğrenmeye başlamak için ihtiyacınız olan her şey oyunda yer almaktadır!

Japonlar, öğrenmeye başlamak için çok göz korkutucu bir dildir. Yeni gelenlere çok kafa karıştırıcı olabilecek benzersiz karmaşık sembollerin bir alfabesini içerir. Bu sembolleri nasıl yazarsınız? Onları bile telaffuz edersin?! Kendine bu soruları soruyorsan, endişelenme - bu tamamen normal!

Hayatta kalmak için Japonca öğrenin! Kanji Combat, kolay Japon öğrenme için biletinizdir!

200'den fazla kanji karakteri öğrenin! Kemerinizin altındaki bu bilgi ile Japonca okumaya ve yazmaya başlayabilirsiniz!

Anahtar fetürleri: Her karakteri nasıl okunur ve yazma konusunda ayrıntılı talimatlarla 200'den fazla kanji karakterini öğrenin. Her Kanji'yi tanımak için faydalı Mnemonic tekniklerini öğrenin. Yerli Japon konuşmacılardan gelen ses konuşma örnekleri, her kanji karakterini nasıl telaffuz edeceğinizi gösterir. Ülkeyi şekil değiştiren canavarlardan korumak için Japonya'ya seyahat ettiğinizi görecek heyecan verici hikaye ile birlikte takip edin! Tanıdık RPG elemanları ile heyecan verici oyun - eşyaları topla, görevleri tamamla, batıyor! Yerden yeni bir şehir inşa et. Kasabanızı farklı özelliklerle özelleştirin! Yeni arkadaşlıklar oluşturun ve arkadaşlarınızın her birini açılabilir hikaye dizileri ile tanıyın. Deneyim puanı kazanın ve karakterlerinizi sevin. Bilginizi fırçalamak için tamamlanan dersleri gözden geçirin. Oyun içi sınavlar, öğrendiklerinizi test edin.

Minimum: OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 (32bit / 64bit) İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 (32bit / 64bit) İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
218
TELİF HAKKI İHLALİ