Legend of Mysteria RPG Full İndir Oyun indir

Mysteria RPG full ücretsiz indirme PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mysteria RPG efsanesi - labironya yazarı tarafından heyecan verici bir JRPG. Gerilimlerin büyümesi arasında büyüdükçe, bir demgodin öldürülmesi için çerçevelenmişsinizdir. Gizemi çözün ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: labyrinthine

Publisher: eq games

sürüm tarihi: 9 Eki, 2015

tür: anime, rpg, macera, eylem, gündelik, dönüş tabanlı, korku, bilim-fi

labironya yazarı tarafından heyecan verici 10 saat JRPG

Savaş, Labyronia Krallığı'nda bir demlemedir. En güçlü büyücüler, yüzyıllar eski güç dengesini soruya atarak Demigod seviyesine yükselmenin bir yolunu buldu.

Gerilimlerin kaynamaya geldiği için, yeni demgodların en güçlü olanı dinyon, dua ederken öldürülür. Müttefikleri hızlı bir şekilde yakalar ve suikastçısını öldürür ve öldürür, ancak ölmekte olan nefesiyle suikastçıyı, suikast komplosundan sorumlu bir büyücü olarak sizi parmaklarınızı çeker.

Cinayet için çerçevelenmiş ve Dinyon'un Demigod mirasları tarafından avlanarak, tam teşekküllü bir savaş arası savaşın önlenmesi için komploun arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmanız gerekir. Başarılarınızı kaçmak ve gizemi çözmek için sihir, beceri ve kurnazlık kullanın.

Minimum: OS: Windows 98, XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: Intel Pentium III 800 MHz Bellek: 512 MB RAM Depolama: 250 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
138
TELİF HAKKI İHLALİ