Lemma Full İndir Oyun indir

Lemma full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Lemma - Gerçeküstü, fizik odaklı bir voksel dünyasında sürükleyici birinci şahıs parkour. Her hareket çevreyi değiştirebilir. Yüzeyler, iradesinde varoluş içinde ve dışına çıktı.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: helvetica senaryo

Publisher: Helvetica Scenario

sürüm tarihi: 12 May, 2015

tür: macera, eylem

gerçeküstü, fizik odaklı bir voksel dünyasında sürükleyici birinci şahıs parkour.

Lemma, hareket yoluyla yaratıcı yapı sağlar. Sadece uzayda hareket ederek yapılar. Platformları uzatın, duvarlardan parçalayın ve tüm Parkour hamleleri aracılığıyla yeni olanlar oluşturun.

Anahtar fetürleri: Doğrusal olmayan hikaye - dört olası son Oculus Rift desteği (şu anda SDK v0.6.0.1-beta ile sınırlı) Zaman Deneme Modu Steam Atölyesi Desteği ile Yerleşik Seviye Editör Xbox 360 Denetleyici Desteği

Minimum: OS: Windows Vista İşlemci: Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafik: 1 GB Video Ram, Shader Model 3 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 8.1 İşlemci: Dört Çekirdek Bellek: 4 GB RAM Grafik: 2 GB Video Ram, Shader Model 3 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 4 GB mevcut alan Ek notlar: Bir denetleyici ve oculus rift ile en iyi deneyimli!
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
221
TELİF HAKKI İHLALİ