Lethe – Episode One Full İndir (v1.2.12) Oyun indir

Lethe - Bölüm bir full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Lethe - Bölüm One - Lethe, hayatta kalma korku unsurları olan bir ilk kişi macerasıdır. Atmosferik ve korkutucu bir dünyayı keşfedin ve kökenlerinizin karanlık sırlarını ortaya çıkarın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Koukoustudios, FABER Interactive

Publisher: FABER Interactive

Yayın tarihi: 1 Ağu, 2016

tür: macera, eylem, korku, hayatta kalma, bulmaca

Genel Bakış

Lethe, hayatta kalma korku unsurları ile bir ilk kişi macerasıdır. Atmosferik ve korkutucu bir dünyayı keşfedin ve kökenlerinizin karanlık sırlarını ortaya çıkarın.

epizodlar

Her bölüm tek başına bir deneyim olarak kabul edilir. Gelecekteki bölümler, Lethe'nin lore ve backstory üzerine genişleyecektir, ancak mutlaka aynı kahramanın hikayesi değil.

Hikaye

Yakın zamanda ölen aşamalı baba, Robert Dawn, olağanüstü bir kariyere sahip bir gazeteci olan Robert Dawn, kökenlerini avlamaya karar verir. Her şey sessiz bir madencilik yerleşimine işaret ediyor. Kısa bir süre sonra, Robert bilinmeyen bir madde ile temasa geçer ve hayat enerjisinde besleyen psikokinetik yetenekleri geliştirir. Gerilim arttıkça, başka biriyle karşı karşıya, daha koyu bir tehditle karşı karşıya kalır, hızlı bir şekilde hayatta kalmak için korkunç bir savaşa dönüşüyor.

Anahtar fetürleri: Gizli GamePlay: Hayatta kalmak için koşun veya saklayın. PSYCHOKINESIS: Çevreyi manipüle edin ve yardımınıza kullanın. Ama dikkat et! Yeni kazanılan yeteneklerin sadece inorganik nesneleri etkileyebilir. Kalite grafikleri: Kendinizi son derece detaylı ve korkunç bir dünyaya daldırın. Hikaye: Lethe, tipik macera oyununuz değil. Ziyaret edeceğiniz yerlerin arkasındaki hikayeyi öğrenmek tamamen size kalmış.

Minimum: OS: Windows XP SP3 (32-bit) İşlemci: 2.0+ GHz Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB VRAM ve Shader Model 3.0 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 (64-bit) İşlemci: 3.0+ GHz Quad Core Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 2048 MB VRAM ve Shader Model 4.0 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: 32 bit çalıştırılabilir
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
267
TELİF HAKKI İHLALİ