Leviathan Starblade Full İndir Oyun indir

leviathan starblade full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Leviathan Starblade dikey bir kaydırma shmup'ları (shoot'em up), ancak standart ileri bakan silahlarla birlikte her oyuncu gemisi de taret ile donatılmıştır. Bu taret ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: drahcir

Publisher: drahcir

sürüm tarihi: 1 Kas, 2016

tür: eylem

Üç Leviathan savaşçısından birini seçin ve katil uzaylıların ordularıyla savaşın!

Leviathan Starblade, dikey bir kaydırma şmuplarıdır (Shoot'em up), ancak standart ileri bakan silahlarla birlikte her oyuncu gemisi de taret ile donatılmıştır. Bu taret, nişan bıçağınızı herhangi bir yönde ateşleyebilir veya sallayabilir. Starblade, en düşman mermilerini kesmek için kullanılabilir. Düşmanlarınızı karşılamak için silahlar ve bıçaklar arasında geçiş yapın, ancak her ikisini de bir kerede etkinleştiremezsiniz. Silahlarınızı akıllıca kullanın, çünkü çok fazla düşman kaymaya izin verirseniz, görevi kaybedersiniz. Starblade kullanırken sizi vurmaya devam edebilir, aynı zamanda dünyayı istila etmeye çalışan uzaylıları çekmenizi de engelleyecektir. Silahlarınızı ve taktiklerinizi akıllıca seçin.

- Her biri farklı avantajlara sahip 5 farklı starblades arasında seçim yapın

- Eşsiz ateşleme kalıpları ve zararları olan 9 silahdan ikisini toplayarak silah yükünüzü özelleştirin. Silahlarınız arasında irade arasında geçiş yapın.

- seçtiği 76 farklı renk ve desenli 3 farklı gemi tasarımı

- 18 zorlu misyon ve patronlar

- 18 arasında geçiş yapabileceğiniz özel müzik parçaları

- Denetleyici desteği

- fazladan hayat ya da düşme yok, ancak misyonlar arasında biraz iyileştiriyorsunuz

- normal düşmanlarla çarpışamazsınız, ancak bir patrona çarpmak ve enerji gemilerine çarpmak hasara neden olur

- Bazı düşman gemileri sadece Starblade'nizle imha edilebilir

- Tüm sprite, partikül efektleri ve müzikler evde yapıldı

Eski tanrıların fantastik canavarlar üzerindeki gökyüzünde uçtuğu söylenir. Onlara Phoenix, Anzu, Bennu, Simurgh, Seraphim, Suzaku, Anka veya Dragons, dünyadaki her kültürün, gökleri arasından yükselen yanan yaratıkların hikayeleri vardı. Sadece onlar hikayeler değildi. Bunlar uzay aracıydı. Ve tanrılar tarafından tahrik edilmediler, ancak eski varlıklar tarafından sonsuz bir savaşa yakalandı. Binlerce yıldır bu kozmik lordlar, yangınları nefes alanları Leviathans'larıyla birlikte alanın büyük uçurumlarında birbirlerini savaştı. Şimdi bakiye değişti. Sektörümüzü şampiyon eden tanrılar korkunç bir darbe ele geçirildi. Bizi daha fazla korumazlar. Şimdi tekrar çatışma spirallerini dünyaya doğru geçtikten sonra. Bir kez daha dünyamız sonsuz mücadelede ön çizgi olmak üzere. Efsane ve Lore'un karanlık korkuları geliyor.

Minimum: OS: Windows
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
161
TELİF HAKKI İHLALİ