Life is Hard Full İndir Oyun indir

hayat sert full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hayat zordur - "Hayat zor", Tanrı simülatörünün unsurları ile 2D gerçek zamanlı bir stratejidir. Amaç, köyünüzü geliştirmek için kabilenizi zafere getirmektir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Pirozhok Studio, Vitaliy Ruzankin

Publisher: pirozhok

sürüm tarihi: 3 Kas, 2015

Tür: strateji, simülasyon, macera

"Hayat zor" bir strateji / köy yönetim oyunudur. Buradaki amacınız bir kabileyi kontrol etmektir. Köyünüzü savun, kaynakları hasat, şehrinizi genişletin, adaları kolonize edin, araçlarınızı ve silahlarınızı yükseltin ve diğer medeniyetlerle iletişim kurun. Oyununumuzda belirli bir amaç yoktur. Ne istersen yapabilirsin.

Köyünüzü genişletin: Çiftlik ve evler inşa edin, demircideki araçları yükseltin, komşularınızla ticaret yapın. Bu inanılmaz dünyadaki en güçlü şehri yaratmak için kaderiniz!

Dünyayı ateş ve amp tarafından fethetmek; kılıç veya diplomasi gücüyle. Ne seçersiniz - komşularınızın demir cevheri için vikinglerle başa çıkmalarını veya daha fazlasını elde etmeleri için soyulmasına yardımcı olmak için ne seçersiniz? Normanları ödemeyi ödemek ya da reddetmek, milletinizi savaşa kınamak için mi? Karavanla ticaret yapmak ya da onu yağmalamak için? Seçiminizi yapın, ancak hatırlayın: Her madalya tersi ...

Medeniyetinizin dünyanın harikasını oluşturarak en çok kültürlü olduğunu kanıtlayın! Bu projeye birçok kaynak koymak zorundasınız. Ama buna değer, değil mi?

Ne seçerseniz seçin, yolunuz kolay olmaz. Planlarınız, birçok rastgele etkinlikten biri tarafından mahvolabilir. Ama üzülmeye gerek yok! Kriz anlarında, adaletin tek destek olanları var. İnsanları savaşın kalınlığına sokmaya hazır olanlar. Kahramanlar - Sizin tarafınızdan liderlik eden ve ihtiyacı olan insanları desteklemeye hazır olan braves. Fikirleri için ölmeye hazırlar. Her birinin farklı durumlarda size yardımcı olabilecek benzersiz yeteneklere sahiptir.

İnsanlarınızın inancı sadece kahramanlarda değil, Tanrı'da. Patronunuzu seçin, ancak dikkatli olun: bu seçimin tamamını etkileyecektir. Tanrını dua et ve sana bir tüccarın yeteneklerini verecek. Ya da belki, ormanın kendisi düşmanlarına karşı mı yükseltecek? İnşaat ve zanaat sırlarını sana mı görecek? Bu senin seçimin. Akıllıca, çünkü tüm milletin ömrü size!

Minimum: OS: Hizmet Paketi 1, 64 bit Kurulum ile Microsoft® Windows® 7 İşlemci: 64-bit, saat frekansı ile 1.6ghz daha yüksek Bellek: 6 GB RAM Grafikler: 2 GB'den büyük ve DirectX® 10 / OpenGL 3.0 desteğinin bellek boyutu ile DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectX® Ses Kartı ile Karşı (Seslerle oynamak istiyorsanız) Ek notlar: 64 bit sistem yapılandırması, son grafik sürücüleri.

Önerilen: OS: Microsoft® Windows® 10, 64-bit Kurulum İşlemci: 64-bit, saat frekansı ile 2.5GHz'den daha yüksek Bellek: 8 GB RAM Grafikler: 4 GB'den büyük ve DirectX® 11 / OpenGL 4.2 desteğinin bellek boyutu ile DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
257
TELİF HAKKI İHLALİ