Life of Pixel Full İndir (v1.20) Oyun indir

pikselin ömrü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Pixel'in Hayatı - 13 Oyun Makineleri 1 Epic Macera Oyunu'nda! Commodore 64'ten Gameboy'a kadar bir düzineden fazla vintage oyun sisteminden daha fazla bir düzine vintage oyun sisteminden daha fazla dünyanın karşısında yolculuk ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: SUPER icon LTD

Publisher: SUPER icon LTD

sürüm tarihi: 22 Ekim, 2014

tür: macera

piksel ömrü - 1 epic macera oyununda 13 oyun makineleri!

Commodore 64'ten Gameboy'a SNES'e kadar bir düzineden fazla vintage oyun sisteminin ustalıkla yeniden yaratılan dünyalarının karşısında yolculuk! Piksel'in ömrü sizi 8 bit ve 16 bit oyunların zengin manzarasında tarihi bir tur-De-Force'a götürür.

püf noktaları ve amp ile dolu; Tuzaklar, çift atlama zorlukları, yerçekimi inversiyonu, özel güçlendirmeler, bulmacalar, arayışınız boyunca sizi engellemeye çalışan düşman piksellerini ve patronları yok etmelisin. Piksel'in ömrü size video oyununun serinliğini ve her şeyin başladığını ve nasıl geliştiğinin tarihini gösterecektir.

Oyun Özellikleri:

8 ve amp tarafından ilham aldı; 16 bit eras

Wizened Profesör pikseliyle bir yolculuğa çıkın ve Gaming'in altın çağını tekrar ziyaret edin. Klasik 8 ve amp'tan büyük bir çeşit güzel piksel sanatın bulunması; Amiga, SNES, Mega Drive, Commodore 64, Apple II, Oyun Boy, NES, ATARI 2600, ZX Spectrum & AMP gibi 16 bit oyun sistemleri; Ana Sistem!

Klasik oyunları tekrar ziyaret edin

Mega Man, Castlevania, Zelda, Öfke Sokakları, Shinobi, Metroid, Wonder Oğlan, Tuzak, Sonic & Amp gibi konsol klasiklerini konsol için dikkat edin; Daha. Turrican, Uridium, Jet Set Willy, James Pond, Rick Tehlikeli, Pers Prensi, İmkansız Misyon, Sürgün ve AMP gibi bilgisayar efsanelerini tekrar ziyaret edin. daha fazlası.

Sırların yükleri!

Açma ve deneyimleme için düzinelerce özel sır. Aptal küçük dokunuşlardan büyük büyük mega epik sırlarına! Jetpacks, uçmak için kabarcıklar, trambolinler, gizli odalar ve haritalar, uçaklar, kaykaylar ve hatta bir sinclair C5!

Muhteşem Power-UPS

Pixel'in yeni bulunan yeteneklerini kullanarak yalnızca bulmaca ve sırları içeren düzeylerde özel güçlendirmeler ve ekipmanlar. Bir topdan ateş piksel, bir trambolin üzerinde zıplayarak, yüksek alanlara ulaşmak, düşmanları yenmek için süper iksiri kullanın, maden sepeti ile kötüleri parçalamak, duvarları yok etmek ve gizli sırları ortaya çıkarmak için bombayı dağıtın!

Minimum: OS: Windows XP + İşlemci: SSE2 talimat seti desteği Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DX9 (Shader Model 2.0) Yetenekleri; Genellikle 2004'ten bu yana yapılan her şey çalışmalı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 500 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
219
TELİF HAKKI İHLALİ