Live the Life Full İndir Oyun indir

Hayatı Ücretsiz İndir PC oyunu direk indirda ve torrentte kırılmış durumda. Yaşamı Yaşamak, ilk kişi yaşam simülasyonu oyunudur, derin oyuncunun çevre ile etkileşimine odaklanmıştır. Dairenizi gelişmiş bina özelliklerini kullanarak tasarlayın, ziyaret ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: bir adam arkasında

Publisher: bir adam arkasında

sürüm tarihi: 16 Eyl, 2020

tür: simülasyon, yönetim, bina, açık dünya, çıplaklık, hayatta kalma, rpg, strateji

Port-Anthony'a hoş geldiniz. Yakın zamanda gençleri perspektifiyle çekmeye başlayan küçük bir kasaba. Görünümünüzü seçin ve yeni hayatlarına yeni bir şehirde başlayanlardan biri olun.

Bir daire ile başlayın ya da sokakta yaşayın, oyun sizi seçiminizde sınırlandırmaz. Mahallenizi keşfedin ve mobilya, yiyecek ve kıyafet nereden satın alınacağını öğrenin. Kazanın ve para harcayın, ne istersen kendinize izin verin. Sağlığınıza göz atın. Soğuk gecelerde donmayın. Sıcak günlerde su içmek ...

Ekranları yüklemeden alanı keşfedin. Sayısı yeni güncellemelerle artacak olan Port-Anthony ilçelerinden birine erişebileceksiniz. Ayrıca, düzenli güncellemeler zamanında mevcut alanlara yeni aktiviteler ve tesisler ekleyecektir. Oyunun fikri, en büyük dünyayı yapmak değildir, ancak mümkün olduğunca karmaşık ve konforlu hale getirmek, böylece oyuncu rahat hisseder ve şehrin her köşesini bilir. Genel olarak - dünyaya gerçekten yaşamak istediğinizi sağlayın.

Birinci şahıs görünümüyle, büyüleyici bir oyun dünyasına tamamen daldırılır, çevre ile etkileşime geçmek için yeni fırsatlar açılırsınız. Şimdi dünyayı keşfetmek için eğlenceli ve heyecan verici.

olağan eylemler yeni bir şekilde hissedilir. Şimdi duraklatmak zorunda kalmadan dünyanın bir parçası gibi hissedebilirsiniz.

Birinci şahıs vizyonunun faydalarını anlamamak zordur, ancak kendiniz için hissetmek zorundasınız.

Kendi evinizde yaşam seçeneğine sahip olun. Ancak bazı aşırı koşullar isteyenler için sokakta hiç yaşayabilirler. Ama kolay olmayacağının farkında ol.

Fakat dekorasyon araçlarından bahsetmek, oyun oyuncuya, yalnızca kamera perspektifiyle sınırlı olmayan, kendi evlerinin dekorasyonunda çok çeşitli fırsatlar sunar.

Mobilyaları istediğiniz gibi birleştirin. Çok çeşitli çeşitli ürün çeşitliliği tarzında, kişiliğinizi yansıtacak kendi ve benzersiz tasarımınızı oluşturabilirsiniz.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: AMD RYZEN 3 3200G veya Intel Core I3-8100 Bellek: 6 GB RAM Grafikler: AMD R7 360 veya GeForce GTX 660 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 20 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: AMD RYZEN 5 1600 veya Intel Core I5-8400 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Radeon Rx 550 veya GeForce GTX 1030 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 20 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
158
TELİF HAKKI İHLALİ