Lock ‘n Load Tactical Digital Full İndir (v04.03.2021) Oyun indir

lock 'n yük taktik dijital full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kilit 'N Yük Taktik Dijital - Lock' N Load Taktik Seri, aynı isimdeki ödüllü tahta oyunlarına dayanan dinamik bir kadro seviyesi taktiksel savaş bilgisayar oyunudur ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: lock 'n yük yayıncılığı

Publisher: lock 'n yük yayıncılığı

Çıkış tarihi: 2 Nis, 2020

tür: strateji, simülasyon, dönüş tabanlı

Lock 'n Load Taktik serisi, aynı isimdeki ödüllü tahta oyunlarına dayanan dinamik bir kadro seviyesi taktiksel savaş bilgisayar oyunudur. LNLT serisi, 1930'lardan bugüne kadar piyade savaşına odaklandı. Eşsiz sanat eserleri ve oyuncuları sürekli olarak katılan bir dürtü tabanlı oyun mekaniği ile, her aksiyon dolu itfaiyeci sinematik olarak oynar.

Hiç yeni bir oyun sistemi deneyebilseydin ve senin için olduğundan emin olmanı ister misin? Peki şimdi, Lock 'n yük taktik dijital oyun ile yapabilirsiniz. LOCK 'N Load Taktik Digital, Dünya Savaşı 2 Kahramanlarımızdan iki senaryo oynama şansı verir Normandiya oyunu ve Nam oyun kahramanlarımızdan iki senaryo. Oyun kılavuzumuz ücretsiz olarak çeşitli formatlarda gelir, bunlar PDF, EPUB, MP3 (YES AUDIO) ve MP4 AUDIOBOOK formatlarını içerir. Kılavuzlarımız oyun mekaniğini göstermek için birçok örnek var. Sloganımız "oyunu değil, kuralları değil". Bir oyun sistemini öğrenmenin en iyi yolunun gösterileceğini biliyoruz. Bunu, YouTube'da mevcut olan "Boot Camp" eğitim videolarımızın geniş oyun listemizle başardık, bu, tüm sistem kuralını kurallara göre yürürken.

Oyun hızlı ve öfkeli ve kararların hızlı bir şekilde yapılması gerekmektedir. Taktik liderlik anahtardır. Benzersiz beceriler etkinliği arttırır. Ve bir itfaiyenin yoğun öfkesi dışında, bir kahraman savaşın gelgitini çevirebilecek ve tarafınız için günü kurtarabilecek bir kahraman görebilir.

Piyade mücadelesi, LNLT'nin merkezindedir, ancak mangaların ve yarım kadroların yanında, harçlarla, ağır makineli tüfekler ve tank önleyici silahlarla silahlı silah ekiplerimiz var, ayrıca tanklar, zırhsız ve zırhsız araçlar var, sabit. Kanat uçağı ve modern dönemlerde, helikopterler. Liderler, ilaçlar, keskin nişancılar gibi bireyler, kahramanlar, her iki taraf için mevcut güçleri tamamlar.

II. Dünya Savaşı'nın bir hayranıysanız, Kore (yakında), Vietnam, Dünya Savaşı 3 Nato vs Varşova Pakt, Soğuk Savaşın Alternatif Tarihi, 1985 yılında sıcak döndü ve uzay piyade taktikleri ile bilim kurgu () Çok yakında). Kilit 'N yükü taktik serisi, çeşitli zaman dilimleri, yerler ve kuvvetlerle kapladığınızdır. En iyi şekilde takım katı taktik savaşı!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: 1.5 GHz işlemci veya eşdeğeri (oyunu daha yüksek çözünürlükte çalıştırmak daha fazla işlem gücü gerektirir.) Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 8MB Video Bellek DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3072 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek notlar: Minimum ekran çözünürlüğü: 1024 × 768

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
234
TELİF HAKKI İHLALİ