Log Jammers Full İndir Oyun indir

log jammers full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Günlük Jammers - Bazı pazen bulun ve bu aksiyon dolu, korku sporları trajedisi için adrenalininizi paketleyin. Bahisler yüksektir ve çok türlü amigo kızlar daha yükseğe atlıyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Mega Cat Studios

Publisher: Mega Cat Studios

sürüm tarihi: feb 2019

tür: eylem, gündelik

Bazı flanelleri bulun ve adrenalininizi çevrimiçi veya koltukta eylem için paketleyin!

Log Jammers, WinGammers'ın damarında retro bir vibe ile balta atma, bıçak yakalama eylemine sahip enerjik rekabetçi bir arcade spor oyunudur. Benzersiz karakter yetenekleri, korkak arenalar ve çöp konuşan kereste hayvanları sizi doğrama tutacak!

Özellikler

Kickstarter'ı şimdi günlüğe kaydettiler!

https://www.kickstarter.com/projects/megacatstudios/log-jammers-axe-throwing-action?ref=project_build

Anahtar fetürleri: Axponent'in hızlı tempolu bıçak fırlatma karnesindeki rakibin amacına çarptım! Blade Ablaze'inizi ayarlamak için PowerUp'ları etkinleştirin veya rakibinizi kaygan yağda kapatın! Her karakterin eşsiz özel atışlarını serbest bırakmak için yıldızı tut! Oyun stilinize uygun hız, teknik ve şişkinlik ile bir kereste canavarı seçin! Mayonez fabrikası dökülmesi gibi funky arenalarında sıkışma, 80'li yıllar cehennem ve huzurlu bir kunduz gölet! Bruiseer Bogardus, egzersiz ekipmanlarını odun dışına çıkaran güçlü adam, ya da bir endüstriyel kazada ölen bir şişkinlik olan Musonlu Güçlü Adam gibi renkli karakterleri tanıyın. Lumberjack çöpünüz kaybolan rakibinizle konuştuğunuz için zaferle revel! Hardcore hayranları ve retro meraklıları için fiziksel bir kartuş NES sürümü de mevcuttur! Amper PreseReader modunda vücudun sayısını arttırın!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2.6 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: NVIDIA Quadro K2000m veya daha iyi (2GB VRAM) Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 350 MB mevcut alan Ses Kartı: Entegre Ses

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: 2.6 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: NVIDIA Quadro K2000m veya daha iyi (2GB VRAM) Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 350 MB mevcut alan Ses Kartı: Entegre Ses
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
224
TELİF HAKKI İHLALİ