LOLLIPOP! Full İndir Oyun indir

lolipop! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. LOLİPOP! Lezzetli, tatlı şeker kombinasyonları olan bir bağımlılık yapan hentai puzzle oyunudur! Lolliop'ta! Sıcak kızlar ve çeşitli görsel efektler, ... ile birçok parlak seviye bulacaksınız.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: theboys

Publisher: 430games

sürüm tarihi: 31 May, 2021

tür: çıplaklık, olgun, rahat, anime, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Yeni Hentai oyunu - "Lollipop!"

lolipop! Lezzetli, tatlı şeker kombinasyonları olan bir bağımlılık yapan hentai puzzle oyunudur! Lolliop'ta! Sıcak kızlar ve çeşitli görsel efektler ile birçok parlak seviyeyi bulacaksınız, bu oyunda sadece gerçek bir tatlı bomun olacak!

Güzel 100 başarılar!

Bu oyunda, aynı şekerleri doğru bir şekilde eşleştirmeniz gerekir, böylece (hangi yönde olursa olsun), puan toplayın, noktaları toplayın ve yeni seviyeler açın.

Her bir seviyeden sonra, seksi, güzel kızların yeni resimlerini ve animasyonlarını keşfedeceksiniz! Gerekli sayıda noktayı toplayın ve güzel, sıcak kızlarla bir diğerinden bir seviye fethetin!

"lolipop!" ile Zor oyunlardan nefes alabileceksiniz, kendinizi çeşitli, renkli şekerler ve güzel, seksi kızlar dünyasına daldıracaksınız!

Burada, muhteşem çeşitli yeni seviyeler, güzel bir galeri, animasyon ve keyifli müzik bulacaksınız!

Anahtar fetürleri: Aynı zamanda zorlu ve ilginç seviyeler. İnanılmaz grafikler ve animasyon. Birçok seksi kız. İnanılmaz ses ve görsel efektler. Her seviyede, kızların yeni resimleri ve animasyonları Rahatlayın ve iyi vakit geçirin.

Minimum: OS: Windows® 10 İşlemci: Intel® Core ™ I3 Serise veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX 500 Serisi veya AMD RADEON ™ HD6000 Serisi (VRAM 1GB) veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectSound (DirectX® 9.0C) Ek notlar: Bu gereksinimler kesin değildir

Önerilen: OS: Windows® 10 İşlemci: Intel® Core ™ I5 Serise veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX 500 Serisi veya AMD RADEON ™ HD6000 Serisi (VRAM 1GB) veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectSound (DirectX® 9.0C) Ek notlar: Bu gereksinimler kesin değildir
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
238
TELİF HAKKI İHLALİ