LooWarVR Full İndir Oyun indir

loowarvr full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. "LOOWARVR" rahat bir çekim oyunudur, arka plan, bir çocuk yaz mesleğindeki büyükbabasının evine gitti, tuvalette, beklenmedik bir ziyaretçi - uçar. Böylece savaş başladı ... ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: CrystalGame

Publisher: CrystalGame

sürüm tarihi: 11 Ağu, 2016

tür: eylem, rahat, rpg, vr

"LOOWARVR" rahat bir çekim oyunudur,

Arkaplan, bir çocuk, yaz mesleğindeki büyükbabasının evine gitti, tuvalette, beklenmedik bir ziyaretçi - uçar. Böylece savaş başladı.

Abalandırdıyız, tuvalette olan tuvalette olduğu gibi, oyuncuların çocukluklarını hatırlamalarına yardımcı olmak için tuvalette olan tuvalette bulunduğumuz gibi restore edildi.

Oyun Q sürüm ayarları, gerçekçi sahneler tarafından oluşturuldu.

Nasıl oynanır

Oyundaki oyuncular, tuvaletteki tüm böcekleri vurmak için 2 komik su tabancası tutun, oyuncular, sınırlı bir zamanda mümkün olduğunca çok sayıda hata yapması gerekir, çünkü ayarlar, hata vurulduktan sonra, ölü gövdeler ayrılır, Parçalar halinde, parçalar kaide tavasına düştüğünde, temizler ve oyuncu ekstra puan alır.

Oyun oyuncularında çok rastgele bir beceri ürünü bulabilirler, oyuncular ekstra bir beceriyi etkinleştirmek için onları vurabilir, Meteor duşu, aktive edildiğinde, çok fazla su damlası düşecek ve herkese zarar verecek böcekleri. Bir saldırı geliştirme aracı, su tabancalarının hasar oranını iki katına çıkarabilir ve birkaç saniye sürebilir, aktive edildiğinde, su tabancası kırmızı döner. Bazen, bir hata öldürüldüğünde, bazı su şişeleri düşecek, oyuncu su şişesini vurabilir, sonra oyun süresi birkaç saniye daha uzun olacak.

Oyun özellikleri,

Q sürüm ayarları, gerçekçi sahneler

Zengin canavarlar çeşitliliği

ilginç sahne etkileşimli unsurlar, monoton çekimlerden kurtulmanıza yardımcı olun

hediye kutusu, su şişesi, beceri kalemleri daha iyi bir deneyim yapar

yoğun çekim deneyimi beyinlerinizi sallayacak

Minimum: OS: Windows 7 SP1 İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) I5-4790M CPU @ 3.60GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 970 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 500 MB Mevcut alan Ek notlar: Giriş için izlenen hareket kontrolörleri gerektirir

Önerilen: OS: Windows 7 SP1 İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) I7-4790M CPU @ 3.60GHz Bellek: 16 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 970 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1024 MB Mevcut alan Ek notlar: Giriş için izlenen hareket kontrolörleri gerektirir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
147
TELİF HAKKI İHLALİ