Loria Full İndir (v1.2.0) Oyun indir

loria full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Loria, Strateji Oyunlarının Altın Dönemi'nden, Kontroller ve Kullanıcı Deneyimi Modern Spin ile Golden Dönemi Classics'e saygı duyuyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: loria

Publisher: loria

sürüm tarihi: 27 Kas, 2018

tür: strateji, rts

Loria, Strateji Oyunlarının Altın Dönemi'nden, Kontroller ve Kullanıcı Deneyimi'nde modern bir dönüş ile Classics'e bir saygı duyuyor.

Game sadece RTS unsurları değil, aynı zamanda RPG unsurları gibi RPG unsurları, eşyaların toplanması ve arayış yönlendiren görevleri, RTS türüne daha ilginç bir şekilde sunar.

Loria'nın amacı, klasiklerden en iyi kavramları almak ve modern bir kullanıcı deneyimi, akıllı AI, pürüzsüz kontroller, hoş bir estetik ve ilginç içerik eklemektir.

Loria, bize çok sayıda eğlenceli olan RTS türünün tutkusu ve sevgisi ile yapıldı.

Umarım deneyimi ve eğlenceyi yeniden yaratmayı başardık.

Loria özellikleri:

Feragatname

Loria bu noktada çok oyunculu içermez. Bununla birlikte, oyuna verilen cevaplar olumlu ve oyun olacağı takdirde yeterince kullanıcı tabanını (3000 satış veya daha fazla) kazanırsa, kesinlikle oyunda çok oyunculu eklemek için çalışacağız.

Anahtar fetürleri: 2 oynanabilir yarış Her biri 8 görevi olan 2 kampanya (özetteki 16 görev) Eğlenceli hikaye Düzinelerce birim, bina ve yükseltme 6 eşsiz kahramanlar Sırt çantası ile düzleştirilebilir kahramanlar Veteran birimleri Çatışma oyunları

Minimum: OS: Windows 7 SP1 +, 8, 10 İşlemci: CPU: SSE2 talimat seti desteği. Bellek: 4096 MB RAM Grafikler: DX10 (Shader Model 4.0) yeteneklerine sahip grafik kartı. Depolama: 1250 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
209
TELİF HAKKI İHLALİ