Lost Frontier Full İndir Oyun indir

Kayıp Frontier Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kayıp Sınır - Garip Batı'da dönüş tabanlı taktikleri.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Mika Mobile, Inc.

Publisher: Mika Mobile, Inc.

sürüm tarihi: 19 Ekim, 2018

Tür: strateji

Dışlandılara hoş geldiniz, ortak.

Kayıp Frontier, olağanüstü teknolojiyle ve doğaüstü olan bir fantezi-batı ayağında yer alan sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Sadece zekanız ve yanınızda altı silahla hayatta kalabilir misin?

Kayıp Frontier, ünlü bir desperado'yu avlarken bir paralı asker grubunun istismarlarını takip eden 24 misyon kampanyası bulunur. Hikaye boyunca, taktikleriniz, oyun 20 benzersiz birim türünün kullanımına hak kazandığına meydan okurken test edilecektir. Gunslingers ve süvariden Incur-Savaş dönemi topları ve gatling silahlarına kadar geniş bir vahşi batı kuvvetlerinin komutasını alacaksınız. Veya, buharla çalışan Gyrogopter ve Zeppelinler gibi daha egzotik silahlar kullanın ve kurt adamlar ve nekromancers gibi koyu kuvvetlerin yardımını kaydeder. KAYNAKLARINIZIN dikkatli ve stratejik kullanımı, acımasız rakiplerinizi en iyi şekilde ihtiyaç duyacaktır.

Oranlara bile yardım etmek için, savaş alanında komutanınız olarak hareket eden ve savaş tarzınızı uzmanlaşmaya yardımcı olan "yaşayan bir efsaneyi" kontrol edersiniz. Uzun menzilli sözleşmeler tercih eder misiniz? Uzun menzilli üniteler olan bir ana sharpsooter olan Wyatt "Long-Arm" Wilcox'un yardımını girin. 9 eşsiz efsanenin her biri mevcuttur ve görevi tamamlarken, tam potansiyellerini açık bir şekilde açtıkça Perks edinir.

Oyuna ustalaştığınızda, 20 zorluk görevi bekliyor. Bunlar cezalandırılmadan zorlu savaşlar, sizi ve efsanenizin sınırına olan yeteneklerini zorlamak içindir. Veya, AI'ye karşı özel oyunlar veya arkadaşlarınızla sıcak koltuk çok oyunculu aracılığıyla ayarlamaktan çekinmeyin. Kuralları kurun, efsanelerinizi seçin ve mermilerin uçmasına izin verin!

Minimum: OS: Windows 7 SP1 + İşlemci: Intel Core I5, 1.5 GHz ve Yukarı Bellek: 2 GB RAM Grafik: 256 MB Video Bellek, Shader Model 3.0+ Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
165
TELİF HAKKI İHLALİ