Lost Planet 2 Full İndir Oyun indir

Kayıp Gezegen 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kayıp Gezegen 2, Kayıp Planet ™ 'nin devamı: Aşırı durum, dünya çapında 2,3 milyondan fazla birimden fazla satılan dönüm noktası üçüncü şahıs nişancı artık buharda mevcut!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: capcom co., Ltd.

Publisher: capcom

sürüm tarihi: 15 Eki, 2010

tür: eylem, macera, bilim kurgu, atıcı

Kayıp Planet 2'nin yaşam eyleminden daha büyük olan PC'ye geliyor! Kayıp Gezegen 2, Kayıp Planet ™: Aşırı Durum, Xbox 360'da ilk kez giren ve piyasaya sürüldükten sonra dünya çapında 2.3 milyondan fazla birimden fazla satmaya devam etti. Kayıp Gezegen 2, E.D.N III dünyasına ve gelecekteki insanlığın belirsiz kaderi dünyasına daha derin bir içgörü sunar.

Zaten konsol versiyonlarından görsel başarıları için kabul edildi, Kayıp Gezegen 2, PC'deki 3D deneyimini tanımlayacaktır. Çarpıcı ortamlar, NVIDIA VISION surround teknolojisindeki oyuncuyu batırır ve yeniden dengelenmiş oyun ve kolaylaştırılmış kontrol mekaniği kayıp gezegen 2 adet kayıp gezegen deneyimini yapar.

Bir on yıl, ilk oyunun olaylarından ve E.D.N.'in yüzünü geçti. III çarpıcı biçimde değişti. Terraforming çabaları başarılı olmuştur ve buz, tropikal fırınları ve affedilmeyen çölleri yemeğe gidecek şekilde erimeye başladı. İnsanlık, Silahlara ve Araçlara Güçlenen Değerli Termal Enerji'nin kontrolünü ele geçirmek için bir iç savaşta bulundu. III ve çeşitli hiziplere ayrılarak sonuçlandı.

Oyuncular, her bir fraksiyondan her bir fraksiyondan hero'yu kontrol edecekler, savaşı her biri perspektifinden izleyerek, gerçekten benzersiz bir etkileşimli deneyim yaratır. Bu kavramla, oyuncuların hikayeyi farklı oyuncuların bakış açılarından evrimleştikçe, plot iş parçacığı olarak çok daha dinamik bir şekilde girme fırsatına sahip olacaklar.

Yoğun ve aksiyon dolu kampanya modu, çevrimiçi 4 oyuncuya kadar takım oluşturma yeteneği ile birlikte gelir. Derin tek oyuncunun ve kooperatif modlarının ötesinde, kaybolan gezegen 2, her biri kendi özelleştirilebilir avatarıyla çevrimiçi olarak rekabet edebilecek 16 oyuncuya kadar olan kapsamlı çok oyunculu modlarla yüklenir.

Hiçbir aksiyon oyunu bir silah cephanesi olmadan tamamlanamaz ve kaybolan gezegen 2, oyuncular için şüphesiz düşmanlara neden olmak için çok çeşitli donanımlara sahiptir. Makineli tüfekler, av tüfeği, roket fırlatıcıları, lazerler, keskin nişancı tüfekler, el bombası ve başka bir silahın ev sahibi oyun boyunca dağınıktır. Gamiyeti kaybolan gezegende gerçek bir 3-D deneyimi haline getiren grappling kancaları geri döndü, oyuncuların hızla yükseltilmiş yerlere taşınarak taktik avantaj kazanmalarını sağlıyor.

S: Çok oyunculu oyun ve ücretsiz olarak bulunan diğer canlı özellikler; Oyunlar, ek ücret talep edebilecek ek indirmeler sunabilir. Canlı tüm ülkelerde bulunmuyor, daha fazla bilgi için http://www.gamesforwindows.com/live/counts adresini ziyaret edin. Fahişeler ve sistem gereksinimleri önceden bildirilmeksizin değiştirebilir. Kullanım Koşullarına tabi (http://www.gamesforwindows.com/live/termsofuse adresinde). Geniş Bant İnternet Hizmeti Gerekli (ayrıca satılır). Bazı geniş bant hizmetleri canlı ve performansla değişebilir. 13 yaşın altında ebeveyn izni gerektirir. Tüm detaylar için http://www.gamesforwindows.com/Live'yu görün. Kapalı lisans sözleşmesini kabul etmelidir.
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

google

part 1

google

part 2

google

part 3
210
TELİF HAKKI İHLALİ