Love at Elevation Full İndir Oyun indir

yükseklikte aşk full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yükseklikte Aşk - Romantizm, iki, iki ... üç sevgili! Boulder, Colorado'nun yeni evinizdeki aşkı bul ve yükseldi ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: barındırılan oyunlar

Yayıncı: Hosted Games

sürüm tarihi: 8 Kas, 2018

tür: macera, rpg, metin tabanlı

romantizm, iki, iki ... üç sevgili! Boulder, Colorado'nun yeni evinizdeki aşkı bulun ve yeni yüksekliklere yükselir.

Yükseklikte aşk, Steve Wingate tarafından 325.000 kelimelik interaktif romantizm romanıdır. Tamamen metin tabanlı, grafikler veya ses efektleri olmadan ve hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Sadece toksik bir ilişkiye kaçtınız ve Boulder: Hippi Mekke (ve Colorado Üniversitesi Evi), Denver'ın kuzeyindeki Majestic Rocky Dağları'nın ön aralığının kenarında sadece kırk dakika uzaklıktadır. Ve yeni şehrinizin sunduğu her şeyi almak isterken: açık havada, kalça kafeleri, politika ve yeni çağ iyileşmesi: Aşkı aramak, zihninizde.

Yerel aktivist için düşecek misiniz? İzleyen atlet? Ya da hippi şifacı? Ya da neden üçü de değil? Örneğin, bu arada, bin kilometrelikten bile hayatınıza geri dönüyorlar. Bütün bu sevgilileri hokkabaz mısın yoksa birkaç kalp kırmanız mı gerek kalacak mısın?

Anahtar fetürleri: Erkek, dişi veya ikili olmayan; eşcinsel, düz, bi, ceteroseksüel veya pansexual. Bir sevgili bul, iki, üç ya da eski sevgilinle geri dön. İşyeri draması ve yeni bir kişi olmanın zorluklarını garip bir yerde gezin. Boulder'ın sosyal sahnesinin ins ve çıkışlarını müzakere ederken kendinizi keşfedin. Yeni ortaklarınızla münhasırlığı veya açık ilişkileri seçin.

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
207
TELİF HAKKI İHLALİ