Lovely Weather We’re Having Full İndir Oyun indir

güzel havalarda full ücretsiz indirme PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Güzel havalar var - yerel havalarda yanıt veren golsüz explorer. Ne yapacaksın? Senin köpeğiyle koş. Kooky npcs ile etkileşimde bulunun. Çatıdan atla. Kick bir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Julian Glander

Publisher: glanderco

sürüm tarihi: 10 Kas, 2015

tür: casual, simülasyon, rpg

Köpeğinizle dışarı çık

Güzel havalar Sahip olduğumuz Golsüz bir Explorer oyunudur. Yerel hava koşullarını, bulunduğunuz hava koşullarını simüle etmek için kullanır.

Güvenli Pooch'unuzla birlikte tuhaf, huzurlu bir manzarada evinizden kilitlenirsiniz. Ruh halleri havalarda değişen bir düzine NPC ile etkileşime girin.

bir çatıyı atla. Bir kaya tekmelemek. Çiçeklerle koş. Dışarıda ol!

"Güzel havalarda canlı renkli dünyanın dünyası sizi belirli bir zamana geri götürmez, ancak dünyanın daha büyük ve daha parlak göründüğü ve gizemli göründüğü zaman bir zihin için."

-jess joho, sonlandır ekranı

"Güzel hava, bir tür dinamik zen kutusu, ölçeğin tefekkür ucunda akıllı bir küçük ruh stimülatörüdür. Aç ve biraz yaklaşıyorsun ve belki de kapat, "hepsi bu mu?"

Ve sonra geri dönersin ve havanın farklı ve günün zamanı geldi ve nefesini kesiyor. "

Anahtar fetürleri: Yerel hava verilerine cevap verir, aslında dışarıda olmayı simüle eder. Sevdiğim hoş sesler, renkler ve görseller. Göz önünde bulundurulmuş içişli ile tasarlanmıştır. 12 nccs, ruh halleri ve konuşma konuları hava ve günün saati ile değişti. Yüzlerce konuşmanın olması (çoğu hava durumu hakkında değil). Oynanış, sonsuza dek aç. Sonsuz bir şekilde 10-20 dakikalık patlamalar halinde oynanacak şekilde tasarlanmıştır. Sevimli köpek. Bir üst sırlı C h e a t c o d e. Kaçaklar tekmeleyebilirsin.

Minimum: OS: Windows XP + İşlemci: 2,8 GHz'de Intel veya AMD'den çift çekirdekli. Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 8600 / 9600GT, ATI / AMD RADEON HD2600 / 3600, Intel HD 3000+.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
140
TELİF HAKKI İHLALİ