Lucadian Chronicles Full İndir Oyun indir

loradian chronicles full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Loradian Chronicles bir strateji ve kart toplama oyunudur. Tam hikaye modunda ilerlemek veya lig ve taslakta diğer oyuncularla savaşmak için karakter kartlarının ekiplerini oluşturun ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Koyu rosto eğlence

Publisher: Dark Roast Entertainment

sürüm tarihi: 15 Eki, 2015

tür: strateji, rpg, bulmaca

Loradian Chronicles, tam tek oyunculu bir kampanya ve birden fazla rekabetçi çevrimiçi mod içeren bir strateji bulmaca kart toplama oyunudur.

Lucadian Chronicles'da, her kartın bir renk ve maliyetin yanı sıra çeşitli istatistikler ve yeteneklere sahiptir. Karakter ve büyücü kartları, rakipleri beyin-vergilendirme hikayesi modunda fethetmek veya çevrimiçi rakipleri gerçek zamanlı taslaklarda veya eşzamansız liglerde yenmek için oluşturun.

Tek oyuncu

Oyunun tek oyunculu kısmı dallanma yolları ile tam bir hikaye var. Oyuncunun strateji sınırlarını zorlu isteğe bağlı şubeler ve hedeflerle test etmek için tasarlanmıştır.

Çok oyunculu ligler

Liglerde, diğer oyuncuların bir havuzuna katılır ve eşzamansız olarak savaşırsınız. League Play Koleksiyonunuzun genel gücünü vurgular, meta stratejisindeki eğilimleri tanımlama ve kendi liglerinizdeki oyuncuların ne yaptığına uyum sağlamak.

Çok oyunculu taslaklar

Taslak modu, mevcut koleksiyondan bağımsız olarak, tüm oyuncuların bile ayağa başladığı gerçek zamanlı bir beceri testidir. Taslaklarda, önce kullanacağınız kartları seçersiniz, ardından sadece bu kartlara erişebileceğiniz bir mini turnuva girin.

Mikrotransaksiyon yok

Ödeme ile değil, oyun yoluyla kart kazanın.

Çapraz platform oyun

Loradian Chronicles'un buhar versiyonu, mevcut Wii U oynatıcı tabanı ile hem liglerde hem de taslaklarda eşleşmeyi sağlar.

Not: Loradian Chronicles, tüm modlarda internet bağlantısı gerektirir

Loradian Chronicles oynamak için kalıcı bir internet bağlantısı gerektirir.

Minimum: OS: Windows 7+ İşlemci: 1.5 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Herhangi bir (Entegre Grafikler Tamam) Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
137
TELİF HAKKI İHLALİ