Luminosity Full İndir Oyun indir

Luminosity Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Parlaklık hızlı tempolu bir arcade oyunudur. Bir uzay gemisinin kontrolünü alıyorsunuz ve amacınız düşman uçağı kapatmak ve haritanın yüzdesini sırayla ele geçirmek ....

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: windmill games

Publisher: windmill games

sürüm tarihi: 9 Nis, 2015

tür: gündelik, eylem, strateji

Luminosity, hızlı tempolu bir arcade skoru saldırısı oyunudur. Bir uzay gemisinin kontrolünü alırsınız ve amacınız düşman uçağı kapatmak ve onları havaya uçurmak için haritanın yüzdesini fethetmektir. İşler hızla yükseldi ve artan sayıda benzersiz ve zorlu düşmanlarla karşı karşıya kalıyorsunuz.

rastgele oluşturulan arka planlar ve seviyelerde, arcade modu taze ve yeni kalır. Kampanyayla birleştirilmiş, sonsuz saatlerce heyecan verici bir oyundur.

Intel ile birlikte, parlaklık için 2in1 ve AIO bilgisayar desteği ekleme konusunda çalışıyoruz, bu, dizüstü bilgisayardan tablet moduna geçerken sorunsuz oynamaya devam edebileceğiniz anlamına gelir.

2in1 ve AIO bilgisayarların çok kullanıcılı desteği sayesinde yeni ve heyecan verici bir oyun modu ekleyebildik; Splitscreen çok oyunculu. Nihayet arkadaşlarınıza 1VS1 parlaklık oyununa meydan okumayabilirsiniz!

Anahtar fetürleri: Her biri kendi güçlü ve zayıf yönleri ile her biri olan 10 benzersiz uzay gemisi (6 başlangıç, 4 kilidini açtı). Dahil olmak üzere tam buhar desteği: başarılar, ticaret kartları ve istatistikler. 2in1 ve AIO bilgisayar desteği; Dokunmatik kontroller için destek. Splitscreen çok oyunculu (dokunmatik ekran gerektirir) Global Liderler, dünyaya karşı yarışın ya da arkadaşlarınıza meydan okuyun. Rastgele üretilen arka planlar. (150.000'den fazla benzersiz olanak) Kalıcı bir yükseltme mağazası formunda uzun vadeli ilerleme, geminizi oynamanızdan elde ettiğiniz para birimiyle yükseltin. Birçok benzersiz ve zorlu düşman. Asla arcade modunu rastgele üretilen seviyelerde bitmez. 36 zorlu seviyeli kampanya modu.

Minimum: OS: Vista, 7, 8 veya 10 Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 512MB video belleği (mümkünse özel) Depolama: 200 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 7 veya 8 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512MB video belleği (mümkünse özel) Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
198
TELİF HAKKI İHLALİ