Luna’s Wandering Stars Full İndir (v1.3) Oyun indir

Luna'nın dolaşıcı yıldızlar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Luna'nın dolaşan yıldızları - evrenin güçlerine hakim olmak için sizi zorlayan bir gezegensel fizik oyunu. Moons yörüngelerini manevra yapmak için yörünge mekaniği kullanın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Serenity Forge

Publisher: Serenity Forge

sürüm tarihi: 15 Mayıs 2015

tür: simülasyon, eylem, bulmaca

Kozmosun güçlerinin kontrolünü üstlenin. Uzay merakınızı keşfedin. Luna'nın dolaşan yıldızları, tam seviyeli bir yaratıcıya sahip bir gezegensel fizik bulmacası ve çevrimiçi seviye paylaşımıdır.

İlginç ve zorlu kozmik bulmacaları sunmak için gerçek fizik kullanan bir aksiyon bulmaca oyunu. Değişen yerçekimi, hızı belirlemek, kuvvet uygulamak, kuvvet uygulamak, güç uygulamak, güç uygulamak ve gizemli solucan delikleri kullanmak gibi planet hareketleri kontrol etmek için çeşitli güçler kullanın. Her seviyenin amacı, bir sonraki seviyeye geçmek için ayları kullanarak yeterince asteroit toplamaktır. Gerçek bir meydan okuma için, nadir altın asteroitleri her seviyede toplayın!

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Gezegenlerin ve aylarında sezgisel olarak değişim fizik özellikleri Dokuz benzersiz planet güçler: hız, roketler, yerçekimi, lazerler, kozmik gövdeleri yeniden yönlendirir, yoğunluğu değiştir, solucan delikleri oluşturur, kara delikler oluşturun ve tüm gezegenleri yeniden konumlandırın! Oynamak için yaklaşık 200 toplam seviye (eklenecek ücretsiz DLC zorluk seviyeleri dahil) Tam seviye editörü ücretsiz bir güncelleme olarak yakında geliyor! Online özel seviye ücretsiz bir güncelleme olarak yakında cpming paylaşımı!

Minimum: OS: Windows Vista İşlemci: 2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD P3000 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 480 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
236
TELİF HAKKI İHLALİ