Magic 2015 – Garruk’s Revenge Full İndir Oyun indir

Magic 2015 - Garruk'un intikamı genişleme full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Magic 2015 - Garruk'un İntikamı Genişlemesi - Multiverse'nin En Büyük Avcısının Ayakkabılarının Sihirli 2015-Garruk'un İntikamı Genişlemesi ile yürü! Garruk'un rolünü üstlenin ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: paslanmaz oyunlar

Publisher: Sahillerin Sihirbazı

sürüm tarihi: 5 Kas, 2014

Tür: strateji

Multiverse'nin en büyük avcısının sihirli 2015-Garruk'un intikam genişlemesi ile ek kampanya seviyeleri ve toplanacak yeni kartlara sahip olanların izinde yürü. Garruk'un rolünü üstlenin ve avınızı uçaklar arasında avlayın.

Aara'nın uçağına gidin ve hepsinin en büyük avına girin.

Sihirli 2015 genişleme, yeni oyun saatleri ekler:

Anahtar fetürleri: Yeni oynanabilir kartlar: Çoklu savaşların üzerinde düzinelerce benzersiz kartın kilidini açın. Yeni Kampanya Seviyeleri: Aara uçağını keşfederken beş yeni tek oyunculu kampanya seviyesinden savaşın. Daha fazlası: Yeni başarıların, avatarların ve daha fazlasını aç.

Minimum: OS: Windows 8/7 / Vista (XP desteklenmiyor) İşlemci: 2Ghz CPU (Pentium 4 veya Eşdeğeri) Bellek: 1 GB RAM Grafik: 512MB DirectX 9.0C Pixelshader 3.0 destekli uyumlu video kartı DirectX: Sürüm 9.0c Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı Ek Notlar: Bellek: 1GB RAM (Vista ve Windows 7 için 2GB)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
225
TELİF HAKKI İHLALİ