Maia Full İndir (Firestorm Update) Oyun indir

maia full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Maia, çok uzak olmayan bir gelecekte ayarlanan bir koloni bina oyunudur. Kolonistleriniz düşmanca bir dünyaya planette bulunur ve hayatta kalmalarını ve güvenliğini sağlamalısınız ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Simon Roth

Publisher: Makine Studios

Çıkış tarihi: 23 Kas, 2018

tür: strateji, simülasyon, bilim kurgu, hayatta kalma, yönetim, bina, rts, açık dünya

Bu oyun hakkında

Maia, garip ve düşmanca bir yabancı dünyadır, insanlar için toksiktir, ancak yeni hayatla gür. Göreviniz, bu zehirlenceyi kolonileştirmek, hayatta kalmak ve insanlığın yıldızlardaki ilk dayanağını oluşturur. Bağımsız Geliştirici Simon Roth tarafından oluşturuldu, Maia başka bir dünyada hayatta kalmak ve gelişen bir uzay kolonisi simülasyonu oyunudur.

tabanınızı oluşturun

, Colonist'in ihtiyaçlarınızı karşılayan karmaşık bir tabanı oluşturmak ve yönetmek için MAIA'nın mineral zengin kabuğuna burrow. Uyuyacak bir yere, inşa edilmeyecek bir yere ve sabit bir yiyecek, su ve enerji tedarikine ihtiyaçları var.

muazzam bir prosedür açıdan üretilen bir dünya

Dünya'dan on iki ışık yılı, Maia gezegeni Tau Ceti çevreler. Atmosferi toksiktir, yüzeyi güneş fişekleri, süper fırtınalar ve meteor patlamaları tarafından perişan edilir ve kararsız kabuğu sürekli olarak felaket depremler tarafından değiştirilir. Bununla birlikte, teorik olarak yaşanabilir. MAIA'yı bir dizi geniş prosedür açıdan üretilen ve tamamen simüle edilmiş bir misyon alanından keşfedin, her biri birkaç kilometre boyutunda.

Kendine meydan oku

Tam teşekküllü bir anlatı kampanyası, tek başına görevler ve birkaç özel sanal alan modu ile MAIA, yönetim becerinizi ve yaratıcılığınızı test etmenin birçok yolu vardır.

Araştırma ve gezegenin hayatta kalması için öğrenin

Maia, gerçek veya ekstrapolasyonlu teknolojiye dayanan sert bir bilim kurgu oyunudur. Kolonistin araçlarından bazıları onlarla getirildi, ancak diğerleri, bulabildikleri şeyden imal edilmelidir. Temeliniz tükendiğinde ve sömürgeciler, MAIA'nın florasını ve faunasını kullanmanın yeni yollarını araştırmaya başlayabilir.

Tehlikeli bir atmosfer

Maia'nın atmosferi insanlar için toksiktir, bu nedenle güvenli tutmak için, iyi yerleştirilmiş hava klavyeleri, atmosfer jeneratörleri, ısıtıcılar ve hava menfezleriyle tabanınızın etrafındaki atmosferi dikkatlice yönetmeniz gerekir. Hava akışı ve iletim, konveksiyon ve ısının radyasyonu gerçekçi olarak simüle edilir, bir yabancı dünyada hayatta kalmanın ölümcül zorluğunu taklit eder.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel Core I3-3250 veya AMD 6350 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA 260 veya ATI 5770 - veya 1GB VRAM ile eşdeğer Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I5-3570K veya AMD FX 8350 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 470 veya ATI 5870 - veya 2GB VRAM ile Eşitlik Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
207
TELİF HAKKI İHLALİ